Ana Sayfa Gündem DownTown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi kapılarını açtı

DownTown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi kapılarını açtı

Türkiye’nin en büyük karma projesi olan DownTown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi kapılarını ziyaretçilerine açtı. Atış Yapı ve Pars Toprak Sanayi AŞ’nin 85 bin metrekare alan üzerinde ortaklaşa hayata geçirdiği DownTown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi’nin AVM kiralama ve yönetim faaliyetlerini Fiba Commercial Properties tarafından yapıldı.

Atış Yapı ve Pars Toprak Sanayi AŞ arafından Bursa’da inşaatı tamamlanan DownTown projesi, Meditown Sağlık Merkezi, bin farklı tipte konut ve rezidans, kültür-sanat alanları, 5 yıldızlı lüks konseptli oteli Intercontinental Bursa ve Avrupa’nın en büyük süs havuzuna ev sahipliği yaparak bölge halkına farklı bir deneyim sunuyor.

Kiralama ve yönetimini Fiba CP’nin üstlendiği Bursa’nın en büyük yeni nesil karma yaşam merkezi olarak hayata geçirilen DownTown, DasDas ve Hupa Lupa ile şehrin eğlence hayatına da yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Bursalılar 30 yeni markayla buluştu
Ulusal ve uluslararası pek çok marka ile anlaşan Fiba CP kiralama ve yönetim ekibi, Gizia, Brasserie, Kronotrop, WWF Refiect Studio, Sneaks Up, The Galliard Brasserie, F’ilo Dolio ve Voi Coffii gibi 30 yeni markalı da ilk kez DownTow’da Bursalılarla buluşturdu.
Ayrıca Vakko, V2K, Vakkorama markalarını barındıran Vakko Couture&Wedding ve Vakko Bistrot ile bölgedeki en büyük Vakko’yu da bünyesinde açtı.

Marks&Spencer ve GAP yeni konsept mağazaları ile Lacoste, Atasay, Boyner, Chakra, Kiğılı, Viyana Kahvesi ve Caffee Nero gibi önemli mağazaları da DownTown bünyesine kattı.

Fiba CP CEO&Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, şunları söyledi:
“Fiba CP olarak, Fiba Grubu’nun birikim ve tecrübesini bünyemizde barındırarak, DownTown Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde iş ortaklarımızla beraber ziyaretlerimize yenilikçi ve fark yaratan konseptler sunuyoruz. Karma yaşam alanı konseptiyle global çapta ilkler arasında yer alan DownTown Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde, markaların yoğun ilgisi ile karşılaştık. Yatırımcıların da yakından takip ettiği 85 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olan DownTown’ı yüzde 90 doluluk oranı ile açtık.

Görmüş olduğumuz bu yoğun ilgi ve talebin temelinde, yatırımını ve yönetimini üstlendiğimiz global çaptaki projelerimizden edindiğimiz tecrübeler ve sektörde öncü konumumuzun getirdiği güven yatıyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz