Ana Sayfa İNDEKS Dominos Pizza Domino’s Pizza keyfi artık Masterpass hızında

Domino’s Pizza keyfi artık Masterpass hızında

Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard ve dünyanın önde gelen fast food markalarından Domino’s Pizza, inovatif bir iş birliğine imza attı. Pizza severlerin web sitesinden ya da uygulama üzerinden siparişlerini daha basit, hızlı ve güvenilir şekilde verebilmeleri sağlayan bu iş birliğiyle ödemeler, Mastercard’ın dijital ödeme markası Masterpass ayrıcalığıyla yapılabiliyor.

Pizza severler Domino’s Pizza’dan yaptıkları alışverişlerde artık Masterpass hızında sipariş verebilecekler. Yani artık kapıda pizzanızı teslim alırken ve bir an önce pizzanıza kavuşmak için can atarken, ödeme ile vakit kaybetmeyeceksiniz.

Ofiste, evde veya yolda, web sitesinden ya da akıllı cihazlar üzerinden verdiğiniz Domino’s Pizza siparişlerinde, Masterpass hızında alışveriş yapabilmek için siparişiniz sırasında online kredi kartı opsiyonunu seçmeniz ve kartınızı ödeme adımında MasterPass’e kaydetmeniz yeterli. Ayrı bir uygulama indirmeye ya da web sitesine kaydolmaya gerek olmayan bu sistemde, bilgileriniz Masterpass altyapısında güvenli bir şekilde saklanıyor. Üstelik kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan, Masterpass anlaşmalı diğer işyerlerinde de, aynı pratiklikte, kayıtlı bilgilerinizle alışveriş yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz