Ana Sayfa Marka-Mağaza Doğtaş ve Kelebek Mobilya’dan Ege’de mağaza atağı

Doğtaş ve Kelebek Mobilya’dan Ege’de mağaza atağı

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş ve Kelebek, 14 ve 15 Eylül tarihlerinde, Manisa ve İzmir’de toplam 6 yeni mağaza daha açtı

Yıl boyunca mağaza zincirine önemli halkalar ekleyen Doğtaş Kelebek Mobilya’nın, yeni mağazaları birer birer hizmete giriyor. 14 ve 15 Eylül tarihlerinde Manisa ve İzmir’de açılan 6 yeni mağazanın, açılış organizasyonu gerçekleştirildi. Açılışlar, Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Açılışta konuşma yapan Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, “Manisa ve İzmir gibi çok önemli iki kentimizde, iki değerli markamız olan Doğtaş ve Kelebek Mobilya’nın birer tane daha mağazasını açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İDünya çapında yaygınlığını artıran Doğtaş’ın bugün; yurtiçi ve yurtdışında toplam 195 satış noktası bulunuyor. 122 Kelebek Mobilya, 46 tane de Kelebek Mutfak mağazasına sahibiz. Yılsonuna kadar 40 yeni noktada daha mağaza açmayı planlıyoruz. Doğrudan 1.500, dolaylı olarak 10.000 çalışanımızla büyük bir aileyiz. Büyüme stratejimiz doğrultusunda açtığımız yeni mağazalarımızla ailemizi her geçen gün genişletiyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz