Ana Sayfa AVM Demet Akbağ, Palladium Ataşehir AVM’deydi

Demet Akbağ, Palladium Ataşehir AVM’deydi

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde usta oyuncu Demet Akbağ’ı ağırladı. ‘Kendini Şımart’ etkinlikleri başlığı altında düzenlenen söyleşide sanatçı “Kadınların en zor mesleği ev hanımlığı, çalışsanız da evde iş hiç bitmez” dedi

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Demet Akbağ’ı ağırladı. Hayranlarıyla buluşan sanatçı, en zor mesleğin ev hanımlığı olduğunu, sabahtan akşama kadar işlerin hiç bitmediğini söyledi. “Hayatın tadı kadın ama, erkekle el ele çıkar bu tat” dedi.

“Hayal ettiğim mesleği yapıyorum”

Dünya Kadınlar Günü’nü Palladium Ataşehir’de kutlayan Demet Akbağ, “8 yaşından bu yana hayal ettiğim mesleği yapıyorum, oyunculuğun en güzel yanı her filmde başkası olabilmek. Başka başka meslekleri deneyimleyebiliyoruz. Fizik profesörü bile oldum diyen sanatçı, hayranlarına; “Nadide Hayat filminde eğitimine yıllar sonra devam eden bir kadını canlandırdım, insan istedikten sonra hiç bir şey için geç değil” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz