Ana Sayfa Gündem Decleor, Türkiye’deki ilk mağazasıyla İstanbul’da

Decleor, Türkiye’deki ilk mağazasıyla İstanbul’da

Gücünü doğanın sunduğu esansiyel yağlardan alan Decleor Institute, Türkiye’deki ilk mağazasını hizmete açtı.

Decleor Institute, Fransa’dan sonra dünyadaki ilk mağazasını İstanbul Nişantaşı City’s AVM’de açtı. Decleor, en etkili bitkileri ve yağları seçmedeki titizliği ile 1974’te yoğun bir uzmanlık sonucunda yaratıldı. Yıllar içerisinde en kaliteli esansiyel yağ üreticileri ile güçlü ilişkiler kurarak sürecin her aşamasını en doğru koşullarda geliştirdi. Bitki özlerine en uygun damıtma sürecini seçerek yüksek konsantrasyon ve kalitedeki öz yağların garantisini veren Decleor, damıtma metodunda esas olan saflığı ve bütünlüğü koruyor.

Renklendirici ya da koruyucu madde içermeyen, günlük kullanıma uygun olan ürünler, esansiyel yağların mikrop öldürücü ve antiseptik özellikleri sayesinde cildin sağlıkla ışıldamasını sağlıyor. Klasik bir serum, jel kıvamına dönüşen maddeler ve etken bileşenler ile suyun karışımından oluşurken, Decléor su ve benzeri maddeler olmadan sadece esansiyel bitki yağlarının doğal antioksidan E vitamini ile bileşiminden oluşuyor.

Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Decleor Institute’da, profesyonel estetisyenler tarafından aromaterapinin faydaları ve ürünlerin kullanımı hakkında bilgi verilirken, eşsiz aromaterapi yüz ve vücut bakım ritüelleri uygulanacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz