Ana Sayfa İNDEKS Decathlon Decathlon’un Türkiye’deki 25. mağazasını açıyor

Decathlon’un Türkiye’deki 25. mağazasını açıyor

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. Vadistanbul AVM ve Carousel’den sonra 29 Kasım’da Ankara Metromall mağazasının da açılışıyla Decathlon’un Türkiye’deki mağaza sayısı bu yıl sonuna kadar 25’e ulaşacak.

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon’un Türkiye yatırımları hız kesmiyor. Ankara Kent Park, Ankara Mamak Anatolium AVM, Ankara Ankamall, Forum İstanbul, Marmara Forum İstanbul, Mall of İstanbul, Ataşehir Brandium, Buyaka, Metrocity, Maltepe Ritim İstanbul, İzmir Optimum, Samsun Piazza, Adana Optimum, Mersin Palm City Carrefour, Bodrum Midtown Ortakent, Antalya Muratpaşa, Kocaeli Symbol AVM, İzmir Balçova Ege Park, Çorlu Trend Arena AVM, Antalya Erasta AVM, İskenderun Prime Mall AVM, Bursa Marka AVM, Vadistanbul AVM ve Carousel olmak üzere Türkiye’de toplam 24 megaspor mağazası ve e-ticaret sitesi bulunan Decathlon, Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya hızla devam ediyor.

Decathlon Ankara’daki 4. mağazasını 29 Kasım’da Metromall’da açarak Türkiye genelinde 25 mağazaya ulaşacak. Ankara Metromall’da 2 bin 177 metrekarelik yeni mağazasında Decathlon sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunacak!

Decathlon Türkiye İş Geliştirme Direktörü Duygu Kög, “Başarılı iş modelimiz sayesinde daha da hızlanarak 5 yıl içerisinde mağaza sayımızı 70’e çıkaracak ve bizi her açılışta sevgiyle kucaklayan kullanıcılarımıza çok daha yakından spor tecrübesi sunacağız. Türkiye’de bu işe başladığımızda spor pazarı yüzde 6 oranında büyürken geçen yıl yüzde 13 büyüdü, şüphesiz ki bizim de Decathlon ailesi olarak sporu erişilebilir kılma konusunda pazar büyümesine etkimiz yadsınamayacak ölçüde büyük” diyor.

Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunması.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz