Ana Sayfa Gündem Dardenia büyümeye devam ediyor

Dardenia büyümeye devam ediyor

İstanbul genelinde 8 olan şube sayısını yükselterek tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefleyen Dardenia, agresif büyümesini işe alımlarla sürdürüyor. Türkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri Dardenia 100 kişi daha istihdam ederek ailesini genişletiyor.

Dünyadaki değişen yeme içme dinamiklerine kayıtsız kalmayarak fast-food kültürünün en sağlıklısı balık ekmeği kişiselleştirilmiş ve güvenilir dokunuşlarla tüketiciye sunan Türkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri Dardenia büyüme yolunda adımlarına devam ediyor. 42Maslak’ta açtığı yeni şubesi ve yakın zamanda Kavacık’ta açacağı şubesiyle İstanbul zincirini genişletmeyi ve ardından tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefleyen Dardenia, 100 kişi daha istihdam ederek ailesini genişletiyor.

“Yeni şubelerle Türkiye’ye balık yeme alışkanlığı kazandıracağız”

Büyüme hedeflerini müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeyi ve lezzetlerini tüm Türkiye’yle tanıştırmak amacıyla İstanbul’un ardından Türkiye’nin değişik bölgelerinde açacakları şubelerle büyümeye devam edeceklerini belirten Dardenia Genel Koordinatörü Selin Daniyel, “Dardenia olarak ilk şubemizi 2011 yılında Erenköy’de açtık. Bugün İstanbul genelinde 8 şubemiz var. Yakın zamanda 42 Maslak’ta açtığımız ve Kavacık’ta açacağımız bir yeni şubeyle İstanbul zincirimizi genişletmeye devam edeceğiz. Ayrıca tüm Türkiye’de açacağımız şubelerle yaygınlığımızı artıracağız. Aynı zamanda franchise sistemimizi de tamamlamış bulunuyoruz. Ülke genelinde franchise vereceğimiz yeni şubelerle tüm Türkiye’ye balık yeme alışkanlığı kazandıracağız. Merkez olarak açmaya devam edeceğimiz şubeler ve franchise şubelerimiz ile büyümeye devam edeceğiz. Kısa vadeli planlarımızın içinde Dardenia akademisinde yetiştireceğimiz, farklı alanlardan 100 personeli de bünyemize katmak var. Dardenia ruhuna uygun mutfak, servis, kasa personeli ve restaurant süpervizörü gibi pozisyonlarda genç ve dinamik 100 kişi ailemize katılacak, merkez ve franchise şubelerimizde iş imkânı sağlayacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz