Ana Sayfa AVM Dansın kalıplara sığmayan hali Marmara Park AVM’de

Dansın kalıplara sığmayan hali Marmara Park AVM’de

Dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendiği Mipim Ödülleri’nde ‘En İyi Alışveriş Merkezi’ kategorisinde birincilik ödülüne layık bulunan Marmara Park AVM, dansın “başka” bir haline ev sahipliği yapacak.

7 Mart tarihinde 14.00 ile 17.00 saatleri arasında 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinlikleri kapsamında “İp Üstünde Dans Workshop” ve “Yüksekte Akrobasi Gösterisi” gerçekleştirilecek. “Dansın kalıplara sığmayan hali” olarak anılan “İp Üstünde Dans Workshop’’ etkinliğine,10 yaş üzerindeki tüm ziyaretçiler katılabilecek.

Etkinlik kapsamında kurulacak özel istasyonlarda “Kabile Sahne Sanatları” ekibi kumaş, çember, bant ile ilgili gösteriler yapacakken “Dikey Dans Türkiye” ekibiyse Harness Dance (Kemerli Dans), Fly Effect (Uçuş Efekti) ve Bungee Workout (Lastik) diye bilinen yeni spor branşlarının sunumlarını yapacaklar.
2012 yılında Esenyurt’ta hizmete giren ayda 1,5 milyon kişinin giriş yaptığı Marmara Park AVM, 100 bin metrekare kapalı alandaki 4 katta, 250 mağaza ile hizmet veriyor. Türkiye’nin ilk “galaksi” temalı alışveriş merkezi, 100 bin metrekare kapalı alandaki 4 katta, 250 mağaza ile hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz