Ana Sayfa Kitap-Müzik Cüzdan Payı Kuralı: Müşteri Sadakati ve Büyüme

Cüzdan Payı Kuralı: Müşteri Sadakati ve Büyüme

Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY), İşletme ve Ekonomi kategorisinde Cüzdan Payı Kuralı: Müşteri Sadakati ve Büyüme adlı kitabı yayımladı.

St. John’s Üniversitesi Peter J. Tobin İşletme Okulu’nda E-Ticaret alanında J. Donald Kennedy daimi profesörü ve Pazarlama doçenti Timothy Keiningham, Fordham Üniversitesi Gabelli İşletme Okulu’nda Lisans Çalışmaları Dekan Yardımcısı ve Pazarlama profesörü Lerzan Aksoy, AECOM’un müşteri hizmetleri programında kurumsal ilişkiler başkan yardımcısı Luke Williams ve Fordham Üniversitesi Gabelli İşletme Okulu Pazarlama bölümünde öğretim üyesi Alexander Buoye’nin kaleme aldığı kitap, Yasin Emre Kara tarafından Türkçeye kazandırıldı.

Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan Cüzdan Payı Kuralı: Müşteri Sadakati ve Büyüme adlı kitap, raflardaki yerini aldı. İşletme ve Ekonomi kategorisinde yayınlanan kitap, St. John’s Üniversitesi Peter J. Tobin İşletme Okulu’nda E-Ticaret alanında J. Donald Kennedy daimi profesörü ve Pazarlama doçenti Timothy Keiningham, Fordham Üniversitesi Gabelli İşletme Okulu’nda Lisans Çalışmaları Dekan Yardımcısı ve Pazarlama profesörü Lerzan Aksoy, AECOM’un müşteri hizmetleri programında kurumsal ilişkiler başkan yardımcısı Luke Williams ve Fordham Üniversitesi Gabelli İşletme Okulu Pazarlama bölümünde öğretim üyesi Alexander Buoye tarafından kaleme alındı.

Yasin Emre Kara tarafından Türkçeye kazandırılan Cüzdan Payı Kuralı adlı kitap, müşterilerin kalplerinden, akıllarından ve cüzdanlarından daha fazla pay kapmanın yolunu gösteren bir rehber niteliği taşıyor. Yazarların daha önce Harvard Business Review ve MIT Sloan Management Review’da yayımlanmış bilimsel makalelerindeki bulgulara dayalı olan kitap, müşteri sadakatinin en önemli ölçütlerinden biri olan cüzdan payıyla güçlü bir bağı olan yepyeni ve titizlikle sınanmış bir yaklaşım sunuyor.

Cüzdan Payı Kuralı’nın yardımıyla şirket yöneticileri artık mevcut metrikleriyle müşterilerinin markalarına ayırdıkları harcama payı arasında bağ kurabilecek ve uzun vadeli, sürdürülebilir büyümenin sağlıklı yollarını bulabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz