Ana Sayfa Gündem Columbia ve Manchester United’den iş birliği

Columbia ve Manchester United’den iş birliği

Columbia, Manchester United Spor Kulübünün ilk resmi outdoor giyim ortaklığına imza atarak dünya çapındaki başarılarına bir yenisini ekliyor.

Outdoor ve rahat giyimin öncüsü Columbia ile dünyanın en önemli futbol kulüplerinden Manchester United, kulübün “Resmi Outdoor Ürün Ortaklığı”na imza attı. Anlaşma, iki markanın da logolarının yer alacağı, yürüyüş, tırmanma, dağcılık gibi tüm outdoor aktiviteler için koleksiyon tasarımı ve üretimini kapsıyor. Columbia, 1938 yılından bugüne hayranlarına yenilikçi outdoor giyim ürünleri yaratmasıyla tanınıyor.

Manchester United Grup Direktörü Richard Arnold’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle: “Manchester United olarak, sporseverlere yeni ve heyecan verici kulüp logolu ürünlerin tasarımını sağlayacak Columbia markasıyla ortaklığa imza atmaktan gurur duyuyoruz. Manchester United gibi, Columbia da başarılı bir geçmişe ve yenilikçi özel ürünler yaratma konusunda haklı bir şöhrete sahip. 100’den fazla ülkedeki satış noktalarıyla Columbia, kulübümüz gibi uluslararası başarı elde etmiş bir marka. Markamızın logosunu taşıyan ürünleri sayesinde taraftarlarımıza, kulübümüze olan desteklerini yeni bir yaklaşımla ifade etme şansı sunacağımız Columbia işbirliği bizler için heyecan verici. Columbia sayesinde kulüp olarak outdoor aktivitelerde de taraftarlarımızın her an yanında olacağız, ve onlarla yeni ufuklar, yeni umutlar, yeni deneyimler kazanacağız.”

Columbia Pazarlama ve Tasarım Başkan Yardımcısı Joe Boyle’un konuya dair açıklaması şöyle: “Outdoor giyimin lideri Columbia ile spor dünyasının zirvesindeki Manchester United’ın bir araya gelmesinden dolayı çok heyecanlıyız. Manchester United ve Columbia performansa ve yeniliğe bağlılıkları konusunda aynı platformda yer alan iki marka. Birlikte, Manchester United’ın dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarına, Columbia’nın ileri teknoloji ile ürettiği dikkat çekici koleksiyonunu sunacağız.”

Columbia, iki markanın buluşmasını kutladığı koleksiyonunu 2016 Sonbaharında seçili mağazalarda satışa sunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz