Ana Sayfa Gündem Columbia Edirne’deki yeni mağazasını açıyor

Columbia Edirne’deki yeni mağazasını açıyor

Gözalan Group, spor ve aktif giyimin devrim yaratan markası Columbia Sportswear’ın Edirne’deki yeni mağazasını üniversitelilerin yaşam alanı Ünisite’de açıyor.

Columbia Edirne’deki yeni mağazasını Ünisite’de açıyor. Üniversiteli gençlerin yaşam alanı Ünisite’de açılan Columbia mağazası 32 metrekarelik satış alanı ile markanın maceracı ruhunu Edirne’ye getiriyor.

Konfor sunan teknolojileri ile açık havada çok daha uzun saatler geçirmek mottosuyla yola çıkan Columbia geniş ürün gamı ile ister şehirde ister doğada herkese uygun seçenekler sunuyor.

Edirne’de üniversiteli gençlere özel olarak; mimari yapısı, işletme anlayışı; varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, farklı, daha nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunan Ünisite’de yer alan Columbia mağazası tüm açık hava ve macera tutkunlarını Columbia dünyası ile tanışmaya davet ediyor. Edirne’nin en büyük yatırımları arasında gösterilen ve Gözalan Group iştiraki olan Ünisite konaklama hizmetinin yanı sıra sunduğu sosyal imkanlarla fark yaratıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz