Ana Sayfa AVM Çocuklar sömestrde Maltepe Park’ta

Çocuklar sömestrde Maltepe Park’ta

Dünyaca ünlü markalarıyla alışverişin ve birbirinden eğlenceli etkinliklerin adresi olan ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ’nin yönettiği Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini sıra dışı bir etkinlikle daha ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Maltepe Park’ta sömestre etkinlikleri sürüyor. Maltepe Park, eğlenceli ve bir o kadar da eğitici bilimsel bir etkinlik olan Neuroland’a 30 Ocak- 7 Şubat tarihleri arasında ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılan Maltepe Park ziyaretçileri Neuroland alanında bulunan 7 ayrı istasyonda, sadece düşünce gücünü kullanarak elektronik aletlerin beyin gücü ile nasıl kontrol edilebileceğine şahit olacaklar.

maltepe-park-avmBeynimizin kendisi, bizim bilincimiz dışında çalışan bir sistem. Neuroland dünyasında, hazırlanan özel başlıklar sistemi bilinçli hale getirip kontrol etme imkânı yaratıyor. Konsantrasyon sağlandığında beynin yaydığı beta dalgalarının dijital sinyallere dönüştürülmesi ve hareket enerjisi yaratılması üzerine kurgulanan bu model, günümüzde yaygın olan dikkat dağınıklığının giderilmesinde de bazı merkezler tarafından kullanılan yöntemler arasında. Bu özel etkinlik ücretsiz olup tüm ziyaretçilerin katılımına açıktır.

Tüm çocuklar ‘’Can’’ İle eğlenmeye davetli

Maltepe Park AVM’nin düzenlediği sömestr etkinlikleri kapsamında, çocukların yeni fenomeni haline gelen çizgi film karakteri Can, en güzel oyunlarını oynamak ve eğlence dolu bir gün geçirmek için Maltepe Park’a geliyor. 6 – 7 Şubat tarihlerinde yemek katı etkinlik alanında gerçekleştirilecek etkinliğe, 13.00 – 18.00 saatleri arasında tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecekler. Etkinlik süresince çocuklar Can’ın boyama kitaplarıyla boyama yapacak, maske süsleyebilecek, fotoğraf çektirebilecek ve Can’ın sahne gösterilerini izleyebilecekler. Ayrıca, yarışmalara katılıp eğlenceli vakit geçirecek olan çocuklar için bu yarıyıl tatili unutulmaz olacak. Çocuklara farklı deneyimler yaşatmayı amaçlayan etkinlikler kapsamında gerçekleştirilecek olan “Can ile Sahne Gösterisi” etkinliğine tüm minik ziyaretçiler davetli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz