Ana Sayfa AVM Capacity’de yıldızlar geçiti

Capacity’de yıldızlar geçiti

Sahip olduğu güçlü marka karmasıyla modanın nabzını tutan, Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, imza attığı muhteşem etkinliklerle de ziyaretçilerini keyif dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Geçtiğimiz aylarda, Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM iş birliğinde, alışveriş merkezinden gerçekleştirilen canlı yayınlar aracılığıyla ziyaretçilerini sürpriz konuklar ile buluşturan Capacity, Şubat ayında da ziyaretçilerine keyif ve müzik dolu anlar yaşatmayı sürdürecek.

Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM’de yayınlanan programıyla dinleyicilerin gönüllerini feth eden Yasemin Şefik, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden gerçekleştirdiği canlı yayınlara Şubat ayı boyunca devam edecek. Her pazartesi 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek canlı yayınların ilki, 1 Şubat Pazartesi günü, geçen yıl Altın Kelebek yarışmasında ‘’En İyi Çıkış Yapan Solist’’ ödüllerinden birini alan İlyas Yalçıntaş’ın katılımıyla gerçekleşecek. ’İncir’’ ve ‘’Olmazsa Olmazımsın’’ şarkılarıyla popüler olan yakışıklı sanatçı, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sevenlerine müzik dolu bir sohbet ziyafeti yaşatacak.

Şubat ayında, müzik dolu sohbetler şöleni

Her hafta birbirinden ünlü ismi Capacity AVM’den canlı yayınla Best FM’de ağırlayan Yasemin Şefik, Şubat ayı içerisinde müzik dünyasının en çok takip edilen isimlerini ağırlamayı sürdürecek. Kendine has yorumu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken, besteci ve müzisyen yönüyle ön plana çıkan Fikret Dedeoğlu, 8 Şubat Pazartesi günü, sevenleriyle buluşacak.

15 Şubat Pazartesi günü gerçekleşecek canlı yayında, pop müziğin en başarılı isimlerinden biri olarak bir döneme damgasını vuran Rober Hatemo, müzik kariyerindeki dönüm noktalarını müzik dolu keyifli bir sohbet eşliğinde anlatacak.

22 Şubat’taki canlı yayında, 10 yıllık suskunluğun ardından geçtiğimiz yıl çıkardığı ‘’Olan Var Olmayan Var’’ albümüyle müzik dünyasını kasıp kavuran Beyza Durmaz, meslek hayatının vokalistlikten solistliğe uzanan yolculuğunu hayranlarıyla paylaşacak.

29 Şubat Pazartesi günü, “Günah Sevap” single’ı ile kısa sürede müzik listelerinde üst sıraya tırmanan Aynur Aydın, müziğe ilişkin yeni hayallerini, yeni hedeflerini anlatacak.

Alışveriş ve eğlencenin merkezi Capacity AVM’de, Best FM’in ünlü programcısı Yasemin Şefik ile 1 Şubat Pazartesi günü başlayan canlı yayınlar, her pazartesi 14.00-16.00 saatleri arasında Şubat ayı sonuna kadar devam edecek. Capacity AVM, müzik ve sohbet dolu canlı yayınlara 7’den 70’e herkesi davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz