Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM Çocuklar 23 Nisan’da ArenaPark’ta

Çocuklar 23 Nisan’da ArenaPark’ta

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir şenlikle kutlamaya hazırlanıyor. Çocukların hayran olduğu Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi film karakterinin maceraları ve birbirinden eğlenceli aktiviteler, 23 Nisan Cumartesi günü ArenaPark’a gelen çocukları bekliyor.

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna ortak oluyor. Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 23 Nisan Cumartesi günü “Çocuk Şenliği” düzenleniyor. ArenaPark’ın 23 Nisan Çocuk Şenliği, saat 13.00’de başlayıp akşam 17.30’a kadar devam edecek. Saat 13.00’de çocukların çok sevdiği Uzun Kuyruk Marsupilami’nin maceralarıyla başlayacak olan etkinlik 14.00’de eğlenceli aktivite saati ile devam edecek. Saat 15.00’te eğitici atölye çalışmaları, eğlenceli yarışmalar ise saat 16.00’da başlayacak. 16.30’da da yine Marsupilami’nin maceraları sahnede olacak.

Keyif ve eğlence bir arada
ArenaPark, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların hayal ettikleri aktiviteleri barındıran program ile hem çocukların hem de ailelerinin keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz