Ana Sayfa İNDEKS Benetton Benetton yeni konsepti ile İstinyePark’ta

Benetton yeni konsepti ile İstinyePark’ta

United Colors Of Benetton yeni konsept tasarımı On Canvas formatını Türkiye’de ilk defa İstinyepark’ta uyguladı.

Türkiye’deki güçlü konumunu, 35 mağazası ile 30 yılı aşkın süredir devam ettiren Benetton, flagship mağazasını yeni perakende konsepti On Canvas ile İstinyepark’ta açtı. Yeni mağaza konsepti markanın tarihini ve modern tasarımı birleştirirken, kaliteyi, teknoloji ve duygusal deneyimi bir arada işleyerek müşteri odaklılığını merkeze koyuyor.

Milano, Moscova, Lisbon, Paris ve Dubai’den sonra İstanbul İstinyepark mağazasında ziyaretçileri ile buluşan On Canvas konsepti, Benetton kimliğini yansıtan yeni bir temsilci olurken, Benetton’un, kendisini sınırlamadan herkes için moda tasarımı yapan, teknoloji ve duygular etrafında geliştirilmiş bir marka deneyimi sunan, müşteri odaklı ve mükemmeliyetçi bir marka olduğunu da kanıtlıyor.

Benetton’un yeni konsept mağazası İstinyepark’ın giriş katında 370 metrekarelik bir alanı kaplayan, mağaza renkleri ve koleksiyonları öne çıkartacak şekilde tasarlanmış ve neredeyse görünmez bir yapıya sahip. Benetton yeni konsept mağazasındaki açık kullanım alanı, heyecan verici görselleri ve etkileyici aksesuarları ile ziyaretçilerine geliştirilmiş alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz