Ana Sayfa AVM ‘Çocuk Gözleriyle Fotoğraf’ sergisi Kent Meydanı AVM’de

‘Çocuk Gözleriyle Fotoğraf’ sergisi Kent Meydanı AVM’de

2010 yılından beri fotoğraf sanatıyla uğraşan Gamze Bozkaya, ilk kişisel sergisini 23 Nisan haftasında ‘Çocuk Gözüyle’ başlığı altında sanatseverlerle buluşturuyor. Sergi, Bursa Kent Meydanı AVM’de, 17 – 21 Nisan tarihleri arasında görülebilecek.

2010 yılından beri profesyonel fotoğrafçılık yapan Gamze Bozkaya, bugüne kadar yaptığı çalışmalar arasından seçtiği eserleri ‘Çocuk Gözleriyle’ başlığı altında sanatseverlerle buluşturuyor. Aynı zamanda sosyal medya uzmanı olan Bozkaya’nın ilk kişisel sergisi olan ‘Çocuk Gözleriyle’, 17 – 21 Nisan tarihleri arasında Kent Meydanı AVM’de -1 Çarşı Katı’nda görülebilecek.

Bozkaya’nın Türkiye’nin Adana, Trabzon, Kayseri , Bursa gibi bir çok İllerde yaptığı çalışmalar esnasında çektiği,20 (adet) fotoğrafın bulunduğu sergide sanatseverler ülkemizin çeşitli bölgelerindeki çocukların yaşamlarına tanıklık edecek. “Her insanın kalbine dokunabilirsiniz fakat, bir çocuğun kalbine onların gözüyle bakmadan asla…” diyen Bozkaya sergiyle ilgili olarak, ‘İşim nedeniyle ülkemizin hemen her kentine gidiyor ve fotoğraf çekiyorum. Nereye gidersem gideyim, en çok çocuklar dikkatimi çekiyor. Hangi şartlarda yaşarlarsa yaşasınlar, onların masum yüzleri, kendilerine has dünyaları, hayata olan bağlılığı ve merakı bence biz büyüklere de birer ders niteliğinde. Bu nedenle, çocukları fotoğraflamayı çok seviyorum. Umarım, Bursalı sanatseverler de sergimi gezerken keyif alırlar’ diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz