Ana Sayfa İNDEKS Civil Civil, Kütahya’daki ilk mağazasını açtı

Civil, Kütahya’daki ilk mağazasını açtı

Türkiye genelinde franchising olmaksızın tamamı kendi himayesindeki şubeleriyle hizmet veren Civil, Kütahya’daki ilk mağazasını hizmete açtı. Açılış kurdelasının çocukların kestiği Civil Kütahya mağazasında birbirinden farklı hediyeler dağıtıldı. 2 bin metrekarelik alanda açılan Civil’in Kütahya Merkez şubesi 26 personeliyle hizmet verecek.

Cadde mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtan Civil, 56. mağazasını Kütahya Merkez’de hizmete açtı. 9 bin ürününü kaliteli ve modern alışveriş imkânı ile müşterileriyle buluşturan Civil ’in Kütahya mağazası 26 personeliyle hizmet verecek. 2 bin metrekarelik alanda hizmet verecek olan yeni mağazanın açılışında; sürpriz sanatçılar, palyaço ve animasyon gösterileriyle birlikte, balon, pamuk şekeri ve popkorn dağıtımı gerçekleşti. Civil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldıran, düzenlenen açılış töreninde şöyle konuştu:

“Sizlerin huzurunuzda tüm ekibimize ve çalışanlarımıza çok kısa zamanda 2 bin metrekarelik mağazamızı hizmetine açtığı için çok teşekkür ediyorum. Burada bir ilki gerçekleştirerek yarınlarımız olan çocuklarımız ile mağaza açılışını gerçekleştiriyoruz. Civil olarak mağazalarımızı sadece tekstil mağazası olmaktan çıkardık. Bebek ve çocuk ile başlayan süreç, kendi içinde branşlaşmaya geçti ve sonunda, araç gereç, ayakkabı, spor giyim, kozmetik, oyuncak, aksesuar, 9 ay 10 gün dediğimiz hamile ve anne reyonları oluşmuştu. Bir sonraki adımımızda da ürün gamımızı daha da genişletmeyi ve Civil ile birlikte İstanbul adını da Paris, Londra gibi moda markası haline getirmeyi hedefliyoruz. Kütahya halkının yoğun talebi üzerine açmış olduğumuz bu mağazamızın herkes için hayırlı olmasını diliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz