Ana Sayfa İNDEKS Çilek Mobilya Çilek’ten bir mağaza da Kenya’ya

Çilek’ten bir mağaza da Kenya’ya

Çilek, yurt dışında büyümesini sürdürüyor. Farklı coğrafyalardaki satış noktalarını artırıp daha çok çocuğa ulaşmayı hedefleyen Çilek, Afrika’daki son satış noktasını Kenya’nın başkenti Nairobi’de açtı. Çilek, iki satış noktasının da yolda olduğunu müjdeledi.

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde, tematik ürünleriyle büyük beğeni kazanan marka Çilek, yurt içi ve yurt dışındaki büyümesini sürdürüyor. 2015 yılında yurt dışında 20 mağazaya imza atan Çilek, Afrika’daki son satış noktasını Kenya’nın başkenti Nairobi’de açtı. Yakın zamanda ülkede 2 satış noktası daha açmayı hedefleyen Çilek, Kenyalıların ilgisinden memnun.

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Kenya’da açılan mağazaya ilgiden çok memnun olduklarını belirterek, “Yakın zamanda Kenya’da toplam 3 satış noktamız olacak. İlki Kenya’nın en büyük şehri ve başkenti Nairobi’de açıldı. 2016 yılının Şubat ayında yeni satış noktaları da açmayı planlıyoruz. Champion Racer, Black Pirate, Royal, Flora, SL Princess, Safari Natura serilerimiz açılan mağazada sergileniyor” diye konuştu.

Çilek, Şubat ayı başında Slovakya’nın başkenti Bratislava’da bulunan Bory Mall’de mağaza açmıştı. Slovakya mağaza açılış haberine buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz