Ana Sayfa İNDEKS Çilek Mobilya Çilek, büyümesini sürdürüyor

Çilek, büyümesini sürdürüyor

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Bilecik’te mağaza açtı. 5 kıtada, 66 ülkede 444 mağazası olan Çilek, daha çok çocuk hayallerindeki odaya kavuşsun diye hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümesini sürdürüyor.

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek, Marmara bölgesindeki 61. mağazasını Bilecik’te açtı.  Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Bilecikli çocukların da büyük beğenisini kazanan Çilek, birbirinden konforlu ve eğlenceli odalarıyla hem ailelerin hem de çocukların gönüllerini fethetmeye devam ediyor.

Çilek’in kurulduğu günden bu yana hem Türkiye’de hem de dünyada mağazalaşma stratejisiyle birlikte istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdiğini belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek “Yurt dışında büyümemizi sürdürüyoruz. Diğer yandan yurtiçinde de olmadığımız şehir kalmasın istiyoruz. Hedefimiz, açtığımız yeni mağazalarla çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürürken, ailelerin de kalite beklentisine cevap vererek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz