Ana Sayfa AVM Cevahir AVM’de “Gülmek Bulaşıcıdır”

Cevahir AVM’de “Gülmek Bulaşıcıdır”

Cevahir AVM’de “Gülmek Bulaşıcıdır”… Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Istanbul Shopping Fest dönemine özel gerçekleştireceği “Gülmek Bulaşıcıdır” adlı etkinliği ile “UNICEF’in Türkiye’deki Çocuk Esirgeme Kurumları Öz Değerlendirilmesi’’ projesine bağış yaparak, yardıma muhtaç çocukların yüzlerini güldürecek.

İstanbul Cevahir, 8 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında düzenleyeceği “Gülmek Bulaşıcıdır” etkinliği kapsamında, AVM içerisinde kuracağı “Güldüren Kabin” ile ziyaretçilerine gülümsemenin nasıl bir domino etkisi yarattığını gösterecek.

İstanbul Shopping Fest döneminde 7’den 70’e tüm ziyaretçilerinin yüzünü güldürmeyi hedefleyen bu keyifli etkinlik, katılımcıların hayata bakış açılarını pozitif yönde değiştirmelerini sağlayacak.

Cevahir AVM,  “Güldüren Kabin” etkinliğine katılan ziyaretçileri adına UNICEF’in projesine bağış yapacak.  Cevahir AVM ziyaretçileri; “ Güldüren Kabin” etkinliği ile hem eğlenmiş hem de kurumlardaki 0-3 yaş arası çocukların hayatlarına dokunarak yüzlerini güldürmüş olmanın mutluluğunu yaşayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz