Ana Sayfa AVM Cefic, ‘önce insan’ diyor

Cefic, ‘önce insan’ diyor

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminin önemli şirketlerinden Cefic, ‘önce insan’ diyor ve alışveriş merkezleri ile çıktığı bu yolda bilinçleniyor, bilinçlendiriyor.

Cefic Türkiye tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy, Carrefour Bursa, Carrefour Ankara, Palm City Mersin, Carrefour İzmit ve Carrefour Haramidere alışveriş merkezlerinde gerçekleştireceği tanıtım ve etkinliklerle ziyaretçilerini bilinçlendirerek farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası’nda “Kan Acil Değil Sürekli İhtiyaçtır” diyerek kan bağışı konusunda herkesi duyarlı olmaya davet ediyor.

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda, Lösemi tedavi edilebilen bir hastalıktır diyor ve ziyaretçilerini bu konuda bilgilendiriyor. Alışveriş merkezlerinde kurulan LÖSEV stantlarıyla çocuklara destek olmanın heyecanını yaşıyor.

14 Kasım Dünya Diyabet Günü; diyabet küresel bir sağlık sorunudur ve tüm dünyada 250 milyon kişiyi etkilemektedir. Diyabetle uzlaş, sağlıkla yaşa diyor ve bu konuda ziyaretçilerini bilinçlendiriyor.

15-22 Kasım Haftası; Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’nda “Sağlıklı bir yaşam ağız ve diş sağlığı ile başlar” diyerek ağız ve diş sağlığının önemine değiniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz