Ana Sayfa Gündem CarrefourSA, Adana’daki yeni hipermarketini hizmete açtı

CarrefourSA, Adana’daki yeni hipermarketini hizmete açtı

Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, Adana’daki yeni hipermarketini M1 Adana AVM’de hizmete açtı. CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Adana’nın kendileri için çok özel bir yer olduğunu belirterek, “Adana’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi M1 AVM’de yeni hipermarketimizle yerimizi alıyoruz. Bugüne kadar ‘önce müşteri’ diyerek marketlerimizin bulunduğu her yerde CarrefourSA farkını yansıtacak uygulamaları hayata geçirdik. Bundan sonra da tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağımız yeni uygulamalarla en kaliteli ürünü, en uygun fiyata sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA’nın Adana’daki yeni hipermarketi, 19 Nisan 2017 Çarşamba günü hizmete açıldı. Toplam 5 milyon TL yatırımla, 4 bin 500 metrekare satış alanına sahip olan Adana CarrefourSA Hipermarketi, geniş bir yelpazeye sahip ürün çeşidiyle hem tasarruflu hem de keyifli alışverişin adresi olacak.

CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacı ve İcra Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla gerçekleştirilen kurdele töreniyle hizmete açılan Adana CarrefourSA Hipermarketi’nde 30 bine yakın farklı ürün tüketicilerin beğenisine sunulurken markette 104 çalışan görev yapmaktadır.

Hakan Ergin: Kebabın merkezi Adana’yı balık gibi farklı bir lezzete alıştırmak istiyoruz

Adana’nın, “Türkiye’nin Sabancısı” olan Sabancı Holding’in temellerinin atıldığı yer olması dolayısıyla CarrefourSA için çok özel bir yere sahip olduğunun altını çizen CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, açılışa ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi:

“CarrefourSA olarak Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 AVM’de yer almaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Yeni hipermarketimizle Adanalılara başta taze gıda olmak üzere CarrefourSA kalitesini öne çıkaran tüm ürünlerimizi sunuyoruz. Taze gıdanın adresi olarak kebabın merkezi Adana’yı farklı bir lezzete, balık yemeye alıştırmak istiyoruz. Adanalılar, dilerlerse balık reyonumuzdan taze balıklarını satın alabilecekler, dilerlerse de Balıkçı bölümümüzde satın aldıkları balıkları temizletip, pişirttikten sonra yiyebilecek veya paketlettirip evlerine götürebilecek ya da ekmek arası balık çeşitlerimizin tadına bakabilecekler. CarrefourSA olarak bugüne kadar önce müşteri diyerek en kaliteli ürünü, en uygun fiyata tüketicilerimizle buluşturarak tasarrufun adresi olduk, bundan sonra da bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.”

Şenol Arpacı: Adanalılar, ihtiyaç duydukları ne lazımsa yeni hipermarketimizde bulabilecekler

CarrefourSA Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacı da yeni hipermarkete ilişkin olarak değerlendirmesinde şunları dile getirdi:
“Adanalılar, M1 AVM’deki yeni hipermarketimizde yalnızca taze gıda ürünlerimizi değil, tekstilden elektroniğe, kırtasiyeden züccaciyeye ve bahçe gereçlerine kadar ihtiyaç duydukları ne lazımsa bulabilecekler. Yeni yüzümüzle Adanalılara çok daha keyifli bir alışveriş ortamı sunuyoruz. Marka karmasını çeşitlendirerek Adanalılara farklı bir hizmet sunacak olan M1 AVM’ye yeni hipermarketimizle verdiğimiz destekten mutluluk duyuyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz