Ana Sayfa AVM Capacity AVM, baharı müzikle karşılıyor

Capacity AVM, baharı müzikle karşılıyor

Sahip olduğu güçlü marka karmasıyla modanın nabzını tutan, Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, imza attığı muhteşem etkinliklerle de ziyaretçilerini keyif dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM işbirliğinde, alışveriş merkezinden gerçekleştirilen canlı yayınlar aracılığıyla ziyaretçilerini sürpriz konuklar ile buluşturan Capacity, baharın müjdecisi olan Nisan ayında da ziyaretçilerine müzik dolu anlar yaşatmayı sürdürecek.

Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM’de yayınlanan programıyla dinleyicilerin gönüllerini feth eden Yasemin Şefik, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden gerçekleştirdiği canlı yayınlara Nisan ayı boyunca devam edecek. Her pazartesi 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek canlı yayınların ilki, 4 Nisan Pazartesi günü, geçtiğimiz yılın sonunda “Aklımda Sorular Var” adlı single çalışmasını müzik severlerin beğenisine sunan Tuğba Yurt’un katılımıyla gerçekleşecek. Single çalışmasıyla solist performansını zirveye taşıyan güzel şarkıcı, henüz yeni başlayan müzik kariyerinde ilerleyen dönemlerde gerçekleştirmek istediği çalışmaları hayranlarıyla paylaşacak.

Müzik dolu sohberlerle bahar esintisi

Her hafta birbirinden ünlü ismi Capacity AVM’den canlı yayınla Best FM’de ağırlayan Yasemin Şefik, Nisan ayı içerisinde müzik dünyasının en çok takip edilen isimlerini ağırlamayı sürdürecek. 11 Nisan Pazartesi günü gerçekleşecek yayında, Türk pop müzik tarihinin duayen gurubu MFÖ’nün solistlerinden Fuat Güner, 1966 yılında kurduğu Kaygısızlar grubu ile başlayan müzik yolculuğunun bugüne uzanan kilometre taşlarını hayranlarıyla paylaşacak.

18 Nisan Pazartesi günü gerçekleşecek canlı yayında, 2010 yılında müzik dünyasına kazandırdığı “Yesterday” albümüyle dünyaca ünlü klasik şarkıları Teoman, Şebnem Ferah,Göksel gibi isimlerin eşliğinde yorumlayan Gökhan Sanlıman, müziğe ilişkin yeni hayallerini, yeni hedeflerini anlatacak.

25 Nisan’daki canlı yayında, besteci ve şarkı sözü yazarlığıyla müzik piyasasında ön plana çıkan Suadiye, müzik dünyasının mutfağından sahnelere uzanan yolculuğunu hayranlarıyla paylaşacak. Alışveriş ve eğlencenin merkezi Capacity AVM’de , Best FM’in ünlü programcısı Yasemin Şefik ile 4 Nisan Pazartesi günü başlayan canlı yayınlar, her Pazartesi 14.00-16.00 saatleri arasında Nisan ayı sonuna kadar devam edecek. Capacity AVM, müzik ve sohbet dolu canlı yayınlarına 7’den 70’e herkesi davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz