Ana Sayfa AVM Canik Kitap Günleri, Lovelet Outlet’te düzenlendi

Canik Kitap Günleri, Lovelet Outlet’te düzenlendi

Lovelet Outlet ile Canik Belediyesi iş birliğiyle “2. Canik Kitap Günleri”nin açılışı düzenlenen tören ve mehter takımının çaldığı marşlar eşliğinde gerçekleştirildi.

Kahraman Tazeoğlu, Sinan Yağmur gibi tanınmış yazarlarında yer aldığı “2. Canik Kitap Günleri” Lovelet Sanat Galerisi’nde 3 gün boyunca yerel yazarlarla birlikte 11 ayrı yazar okuyucularıyla buluştu. 2. Canik Kitap Günleri, kitap ihtiyaçlarına cevap vermek, kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla Canik Belediyesi ile Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi iş birliğiyle açıldı.

2. Canik Kitap Günleri açılışında konuşan Canik Belediye Başkanı Osman Genç okuma alışkanlığı üzerinde dururken kitap günlerine öğrencilerle birlikte velileri de davet etti. Birçok yazarın yer aldığı açılışta yazar Sinan Yağmur, 2. Canik Kitap Günleri’nin açılışında yaptığı konuşmada okumanın ve kitapların önemine değinirken Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Mustafa Süzen, Lovelet Outlet olarak kültür ve sanat etkinliklerine her zaman önem verdiklerini dile getirdi.

Her yıl geleneksel olarak Lovelet Outlet ile Canik Belediyesi iş birliği doğrultusunda yapılması planlanan ve Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla oluşturulan 28-29-30 Ekim tarihlerinde 3 gün boyunca 11 ayrı yazar ve ülkemizin en önemli yayın evleri Lovelet Sanat Galerisi’nde ağırlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz