Ana Sayfa İNDEKS C&A C&A, eski gaz fabrikasında moda şöleni yaptı

C&A, eski gaz fabrikasında moda şöleni yaptı

Avrupa çapında 160’ın üzerinde moda ve lifestyle basın mensubu geçtiğimiz akşam C&A 2016 Sonbahar Kış Showroom’una katıldı. Eski gaz fabrikasında düzenlenen etkinlikte “Doğal Elementler” temalı C&A koleksiyonu tanıtıldı.

Westergasfabriek’in kubbeli tavanı altında, C&A’nın en son Kadın, iç giyim ve aksesuar koleksiyonlarının yanı sıra Erkek, Denim ve Clockhouse koleksiyonları da basına sunuldu. Davetlilerin kokteyl alanında toplanmalarının ardından, kalabalığın arasından yürüyen mankenler sahnede, gecenin açılış konuşmasını yapan ve ana trendleri aktaran C&A Kadın Bölümü Direktörü You Nguyen’in yanındaki yerlerini aldı.  You Nguyen, koleksiyonun ana fikrini “Sonbahar/Kış için açıkhavadan ilham aldık; sıcacık dokuların, sonbahar renklerinin ve kat kat giyilebilecek rahat kesimlerin yer aldığı bir koleksiyon oluşturduk. Bunun da ötesinde kadınların hangi yaşta, bedende ya da ölçüde olduğuna bakmadan kendilerini her gün iyi hissetmeleri ve iyi görünmeleri için verdiğimiz sözü tuttuk” şeklinde özetledi.

C&A’nın son koleksiyonunda, sıcacık sarıp sarmalayacak, feminen detaylara sahip ,rustik ve organik bir hava taşıyan parçalara yer veriyor. Renklerde ise toprak tonlarının yanı sıra buz tonlu pasteller ve koyu, dramatik görünümlü takılar göze çarpıyor.

Sürdürülebilirikte Kararlılık: Sorumlu Tüy Standardı

Dünyanın en önde gelen organik pamuk perakendecilerinden olan C&A, daha sürdürülebilir malzeme kullanma konusundaki kararlılığını da sürdürüyor. Bu sezon, markaya ait tüm kaz tüyü montlar, Responsible Down Standard (Sorumlu Tüy Standardı – RDS) sertifikası taşıyarak C&A’nın hayvan hakları konusundaki hassasiyetini bir adım daha ileri taşıyor.

C&A koleksiyonları her sezon markanın Düsseldorf ve Brüksel’deki merkezlerine yer alan tasarımcıları tarafından hazırlanıyor. Yeni sezona ait bu koleksiyon ise Ağustos ayından itibaren 20 Avrupa ülkesinde satışa çıkmış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz