Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM ArenaPark AVM’den 5. yıla özel 5 hediye

ArenaPark AVM’den 5. yıla özel 5 hediye

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi beşinci yaşını otomobil kampanyasıyla kutluyor. “ArenaPark 5 yaşında Peugeot 308 kapında” adını taşıyan kampanyaya katılmak için 14 Mayıs – 14 Ekim tarihleri arasında ArenaPark’ta bulunan mağazalardan Trendcard’ı kullanarak toplamda 50 lira ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor. Kampanyaya katılanlar arasında yapılacak olan çekilişle bir kişiye Peugeot 308 otomobil hediye ediliyor.

İstanbul’un Avrupa yakasının açık hava konseptli ilk alışveriş merkezi ArenaPark, beşinci yaşını kutluyor. Ses getiren kampanya ve etkinlikleriyle adından söz ettiren ArenaPark, yeni yaşını da muhteşem bir kampanya ile kutluyor. ArenaPark’ın çekilişle bir ziyaretçisini otomobil sahibi yapacağı yeni kampanyası “ArenaPark 5 yaşında Peugeot 308 kapında” adını taşıyor. Kampanyaya katılmak için Trendcard’ı kullanarak ArenaPark’ta bulunan mağaza ve standlardan toplamda 50 lira ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor.

Kampanya 14 Ekim’e kadar devam edecek

Her 50 lira ve üzeri alışverişe bir çekiliş hakkı verilen kampanya 14 Ekim tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyenler ArenaPark Danışma Noktası’na gelerek başvurularını yapabilecek. Kampanya bitiminde katılımcılar arasında yapılacak olan çekilişle bir şanslı ziyaretçiye 2016 model Peugeot otomobilin yanı sıra iki kişiye iPhone 6S ve iki kişiye de ipadAir hediye edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz