Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Bulut tabanlı hizmetler yüzde 20 büyüyecek

Bulut tabanlı hizmetler yüzde 20 büyüyecek

Kurumlara önemli oranda maliyet avantajı sağlayan bulut bilişim, son yıllarda Türkiye pazarında en çok yatırım yapılan teknolojilerden biri. Gartner’ın açıkladığı “Global Bulut Servisleri” raporuna göre, yazılımların bir hizmet olarak internet üzerinden kullanıma sunulması olarak nitelendirilebilecek SaaS (Software as a service) hizmetleri, 2016’da yüzde 20 büyüyecek. Ar-Ge gücü ve deneyimiyle iletişim sektörüne yön veren Unify, bulut tabanlı yeni nesil ürünü Circuit ile kurumların tüm iletişim kanallarını tek ekranda topluyor.

İş dünyası iletişim kurmak ve iş yapabilmek için e-posta, dosya, sesli ve görüntülü konferans sistemleri, mesajlar, proje notları ve sosyal platform karmaşasında saatlerini harcıyor. Aranılan bilgilere, notlara ve raporlara hızlı şekilde ulaşabilmek, iş süreçlerinin daha kolay yürütülebilmesini mümkün kılıyor. Kurumların tümleşik iletişimin konforuyla iş akışlarını hızlı, kolay ve esnek olarak yürütebilmelerine imkân veren Unify, geliştirdiği Circuit ürünü ile yenilikçi iletişim anlayışının önünü açıyor. Birden fazla lokasyonlu kurumların kolayca ve her zaman iletişim kurabilmelerini mümkün kılan Circuit, istenilen işletim sisteminden ve istenilen cihazdan iş yapabilmeye olanak tanıyor.

Avrupa ve Amerika’dan sonra Türkiye’de de kullanılacak

2015 yılında Avrupa ve Amerika’da hizmete sunulan Circuit, 2016 yılının ikinci çeyreğinde Türkiye pazarındaki yerini alacak. Rekabetin her geçen gün arttığı günümüzde, kurumlara ve kullanıcılara büyük avantajlar sunan Circuit, çalışanlar arasındaki iletişimin kesintisiz olarak sürdürülmesine olanak tanıyor. Mobil çalışma hayatını kolaylaştırıp, iş akışındaki bütünlüğü sağlayan Circuit, Avrupa ve Amerika’da olduğu gibi Türkiye’de de kurumların ve çalışanların ihtiyaçlarına cevap verecek.

Cihaz kalabalığı bitecek, tüm bilgiler tek ekranda
Unify-Erda-Tutuncuoglu
Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu

İletişim yazılımları ve servisleri sunan Unify; yeni çözümüyle cihazları ve uygulamaları kullanımı kolay tek bir çatı altında birleştirerek zengin ve anlamlı bir iletişim deneyimi sunuyor. Kullanıcıların sanal olarak bütün cihazlara tek bir ekrandan ulaşabildiği ilk platform olan Circuit, kullanıcı deneyimine verilen hassasiyet göz önünde bulundurularak, iki yılı aşkın süreçte Y kuşağının da içinde olan binden fazla beta kullanıcısının geri beslemeleri dikkate alınarak tasarlandı. Unify Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen Circuit, e-posta kalabalığını ortadan kaldırıp iletişimi kolaylaştıran bir uygulama. Sosyal medya, iş uygulamaları, görüntü, yazışma, analitik ve geleneksel sesli iletişimi içine alan bu uygulama, her kanalda bilgi ve veriyi bir araya getirerek tümleşik iletişimin tüm konforunu sunuyor.


Kullandıkça öde, paran cebinde kalsın

Çalışanların her zaman ve her yerden bilgiye erişmek istediklerini belirten Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Rekabet ortamında öne çıkmak isteyen kurumlar, çalışanlarına kolaylık sağlamayı hedefliyor. Özellikle bulut tabanlı teknolojilerin gelişimi ve çalışanların ihtiyaçları, yenilikçi, kolay kullanılan, verimli ve en önemlisi tümleşik yapıya sahip çözümlerin ön plana çıkmasını sağladı. Yeniliğe ne kadar önem verdiğimizi, esnek kullanım imkânı sunan Circuit ürünümüz ile gözler önüne seriyoruz. Uzun yıllar içinde edindiğimiz deneyimi Ar-Ge gücümüzle harmanlayarak kullanıcı dostu bir ürün tasarladık. Kullandığın kadar öde modeliyle bu ürünü Türkiye pazarına sunuyoruz. İletişim sektörünün yenilikçi bir üyesi olarak yeni nesil ürünümüz Circuit ile iletişimde dengeleri değiştiriyoruz” dedi.

Yeni nesil iş hayatında özgür olmak istiyor

Günümüzde kişiselleştirilmiş cihaz kullanımı giderek artıyor. Özellikle internet çağının ortasına doğan Y kuşağının günlük hayattaki mobil bazlı hayat tarzı, iş hayatını da etkiliyor. Y kuşağı, günlük hayatta kullandıkları cihaz veya uygulamaları, işte de etkili şekilde kullanmak istiyor. Kullanıcıların iletişim ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren Circuit ile kullanıcı beklentileri en üst seviyede karşılanıyor. Yenilikçi teknoloji anlayışı ile kurumların yanı sıra çalışanların da beklentilerini göz önünde bulunduran Unify, tek ekran üzerinden hızlı, verimli ve kolay şekilde tümleşik iletişimin en kapsamlı halini sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz