Ana Sayfa Marka-Mağaza Buka Sofa, yeni mağazasıyla İzmit’te

Buka Sofa, yeni mağazasıyla İzmit’te

Buka Sofa’nın yeni mağazası İzmit Mobesko’da açıldı. Bin metrekare Buka Sofa mağazasında; kanepelerden koltuk takımlarına, sehpa, puf ve masalardan dekoratif yastıklara kadar inovatif bir anlayışla ürettiği geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

8 milyon euro yatırımla kurulan mobilya markası Buka Sofa, kendi mağazalarını açarak büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında ilk mağazasını Avcılar’da açan marka, büyüme stratejisi izleyerek birinci yılı dolmadan İzmit mağazasını açtı. Müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için tasarlanan, bin metrekare genişliğindeki 4 katlı mağaza İzmitlilere yeni alışveriş keyfi sunuyor.

Buka Sofa’nın yatırımlarıyla ilgili konuşan Buka Sofa Genel Müdürü Gamze Stöger, “2017 yılının henüz başında olmamıza rağmen İzmit’te açtığımız yeni mağazamız ve yine yeni açtığımız online satış sitemizle ile dekorasyon tutkunlarına daha fazla noktada ulaşabileceğiz.Yeni faaliyete başlayan bir marka olarak hem İstanbul’daki mağazamız hem de diğer illerde geliştirdiğimiz işbirlikleriyle sektörde emin adımlarla ilerliyoruz. 2017 yılının ilk yarısında yurtiçinde 6 mağaza, yurt dışında ise 3 bayilik planlarımız arasında yer alıyor. Özellikle Almanya ve Amerika pazarlarında büyüme planlıyoruz. Hedefimiz 2017 yılında Türkiye’de 10 mağaza, yurt dışında da 3 bayi mağazası açmak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz