Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner’in merakla beklenen markası belli oldu: Wepublic

Boyner’in merakla beklenen markası belli oldu: Wepublic

Boyner Grup’un, son 2 yıldır hazırlıkları süren ve merakla beklenen yeni çok katlı mağazalarının markası Wepublic olacak.

Boyner Grup’un merakla beklenin yeni markası belli oldu. İlki Eylül ayında Akmerkez’de kapılarını açacak Wepublic, müşterilerine alışılandan çok farklı, bambaşka bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunacak.

Perakende sektöründe 2016’nın en büyük yatırımlarından biri olan ve merakla beklenen Boyner Grup’un yeni mağazalarının ismi açıklandı. Wepublic adını taşıyan marka, Eylül 2016’da Akmerkez’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Açılışa hazırlanan marka; eğlenceli, dinamik ve teknolojiye hakim anlayışı ile farklı, yepyeni bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

520 markanın 105’İ Türkiye’de ilk kez Wepublic’te olacak

wepublic

Türkiye ile ilk kez buluşturacağı 105 güçlü markanın yanı sıra bünyesinde 520 markayı bir araya getirecek olan WEPUBLIC; özgür, yaratıcı, samimi, ilham veren ve rahat bir yaşam ve alışveriş anlayışına ev sahipliği yapacak. Bu heyecanla yaratılan ve moda mağazacılığına farklı bir gözle bakan WEPUBLIC, kapısından giren herkesin öncelikle mutlu olmasını amaçlayan bir yaklaşımla hizmet sunacak.

Farklı mimari, farklı atmosfer

Akmerkez’de 8 bin metrekare alanda hizmet verecek çok katlı Wepublic, mağazacılık anlayışı kadar farklı mimarisi ile de yenilik getirecek. Yaşamdan ilham alan mağazada, hayatın en eğlenceli yanları Wepublic içinde anlık sürprizlerle müşterilerin karşısına çıkacak.

Mimari dizaynı, alanlarında güncel, genç, modern projelere imza atmış olan Universal Design Studio, HMKM ve Gökhan Avcıoğlu tarafından yapılan ilk Wepublic mağaza, teknolojik yenilikler de barındıracak. Açılış sürprizleriyle birlikte Wepublic, Eylül ayında Türkiye ile buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz