Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner, yeni konseptiyle Antalya’da

Boyner, yeni konseptiyle Antalya’da

Ürün ve marka zenginliğiyle her sezonda keyifli alışveriş deneyimi sunan Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu Boyner, 2017 yılının beşinci, yeni konseptinin üçüncü mağazasını Antalya Agora AVM’de açtı. She Mall, Antalya Migros ve Alanyum AVM’den sonra Antalya’daki dördüncü mağaza olan Antalya Agora Boyner, aynı zamanda toplam 5 bin 800 metrekarelik satış alanıyla da dördüncü büyük Boyner mağazası.

Boyner, Türkiye’nin en önemli turizm merkezi olan Antalya’da, havalimanına 5 dakikalık mesafesi ve alışverişten eğlenceye bir çok alternatifiyle Agora AVM’de müşterilerine hizmet vermeye başladı. Antalya Agora Boyner’de, kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik kategorilerinin yerli yabancı pek çok markalarının yanı sıra yenilenen Boyner Evde ürünleri de yer alıyor.

Doğa konseptinin ön plana çıktığı, ahşap doku ve detaylarla tasarlanan Boyner mağazası, sıcak ortamı ile ev hissiyatı yaşatarak müşterilerine konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Yeni Boyner mağazası, Boyner müşterisinin alışık olduğu unsurların farklı bir şekilde yorumlandığı, müşterinin yabancılık hissetmeyeceği, küçük sürprizlerle karşılaşacağı bir yapıda kurgulandı. Emaar Square Mall, Hilltown AVM ve ardından Antalya Agora AVM’de uygulanan ve müşterilerin büyük beğenisini kazanan Boyner’in yeni mağaza konsepti ile 2017 sonuna kadar 1 mağaza daha açılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz