Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner’de yeni atamalar

Boyner’de yeni atamalar

Boyner Büyük Mağazacılık, yeni atamalarla kadın giyim ve ayakkabı-çanta kategorisini genişletti.

Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. yönetici kadrosuna perakende alanında deneyimli üç yeni isim atadı.

Banu Kesci – Kadın Giyim Kategori Müdürü

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Kesci, New York’da Berkeley Üniversitesi’nde yüksek lisansını ve Pace Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. Kariyerine New York’ta yatırım danışmanlığı şirketi Bentley Associates’ta Araştırma Asistanı olarak başladı, ardından 2001-2005 yılları arasında tekstil üretim şirketi Gals NY’da yönetici olarak çalıştı. 2005’te Türkiye’ye dönen Kesci, sırasıyla Mudo ve Benetton’da Marka Müdürü olarak görev aldı. 2011’de Bilsar’a Marka ve İş Geliştirme Müdürü olarak geçti. 2012 yılından bu yana Markafoni Erkek Giyim, Kadın Giyim, Çocuk Giyim, İç Giyim ve Deniz Giyim kategorileri Grup Kategori Direktörü olarak çalışan Kesci, Kadın Giyim (Klasik) Kategori Müdürü olarak Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ekibine katıldı.

Ceylan Kurşun – Kadın Giyim Kategori Müdürü

Floransa’da European School of Economics’te Medya ve İletişim bölümünden mezun olan Kurşun, ardından Sabancı Üniversitesi’nde Sanat & Sosyal Bilimler üzerine eğitim aldı. İtalya’da okuduğu yıllarda basın ve halkla ilişkiler üzerine staj yaptı, ayrıca Türkiye’de Star TV ve CNN Türk’te muhabir ve prodüksiyon asistanı olarak çalıştı. Kariyerine 2004 yılında Enta Tekstil’de Satın Alma Yetkilisi olarak başladı ve ardından 2007 yılında Vakko’ya Ürün Yöneticisi olarak geçti. 2008-2010 arası Harvey Nichols’ta Satın Alma Yöneticisi olarak görev yapan Kurşun, son olarak Kasım 2010’dan bu yana Oleg Cassini’de Satın Alma ve Üretim Müdürü olarak görev yapıyordu. Kurşun, Kadın Giyim (Fashion) Kategori Müdürü olarak Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ekibine katıldı.

Beril Özdemir – Ayakkabı & Çanta Kategori Müdürü

Marmara Üniversitesi İşletme ve Finans bölümünden mezun olan Özdemir, kariyerine Beymen’de başladı. Beymen Club’da sırasıyla Ürün Asistanı, Ürün Yöneticisi ve Bütçe Planlama Yöneticisi olarak yaklaşık beş yıl görev aldı. 2001 yılında GAP’e transfer oldu ve yaklaşık sekiz yıl boyunca GAP ve Banana Republic markalarının Kadın Giyim ve Erkek Giyim üretim süreçlerini yönetti. 2009’da Dilasima Group’a geçen Özdemir, Furla, Cesare Paciotti ve Vetrina markaları başta olmak üzere toplam 10 İtalyan ayakkabı markasının Marka Müdürü olarak çalıştı. 2010 itibariyle Demsa Group’ta yer alan Özdemir, önce ayakkabı, çanta ve aksesuar markaları Charles & Keith ve Kurt Geiger’ın Marka Müdürü, son iki yıl ise Michael Kors’tan sorumlu Marka Müdürü olarak görev aldı. Özdemir, Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Ayakkabı & Çanta Kategori Müdürü olarak katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz