Ana Sayfa İNDEKS Çilek Mobilya Bolivya’daki ilk Türk mobilya mağazasını Çilek açtı

Bolivya’daki ilk Türk mobilya mağazasını Çilek açtı

Tüm dünya çocuklarının ortak düşlerini tasarımlarıyla buluşturan Çilek, yurt dışındaki ağını genişletmeye devam ediyor. Son teknolojiyi kullanarak tasarladığı estetik, fonksiyonel ve özgün mobilyaları bu kez Bolivyalı tüketicileriyle buluşturan Çilek, önümüzdeki 3 yıl içinde hızlı bir büyüme kaydetmeyi planlıyor.

Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt dışındaki büyüme atağına tüm hızıyla devam ediyor. Güney Amerika’nın en önemli turistlik ülkelerinin başında gelen Bolivya’’nın Santa Cruz De La Sierra (Santa Cruz) şehrinde A plus mağazaların yer aldığı caddede 100 metrekarenin üzerinde bir alana mağazasını konumlandıran Çilek, yeni mağazasında son teknolojiyi kullanarak tasarladığı estetik, fonksiyonel ve özgün mobilyalarını müşterilerin beğenisine sunuyor.

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek yaptığı değerlendirmede, “Kuruluşumuzdan bugüne her gün gelişen teknolojiyi takip ederek, ürünlerimizi geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kapsamda yeni açtığımız mağaza, konum ve büyüklük itibariyle ülkenin önemli mağazaları arasındaki yerini aldı. Öte yandan sahip olduğumuz genç, dinamik ve eğlenceli çizgiyi koruyarak, dünyanın heryerine ulaşıyor olmamız Çilek olarak bizi çok mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemde de yurtdışı mağaza yatırımlarımız devam edecek. Aslına bakarsanız Çilek olarak, Bolivya’daki ilk Türk mobilya mağazasını açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ve hatta 2016 sonunda Bolivya’nın başkenti La Paz’da 2. mağaza açılışımızı planlıyoruz. Yapacağımız mağaza yatırımlarıyla bebek, çocuk ve genç odası alanında uzman bir marka olduğumuzu yurt dışında da kanıtlamaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz