Ana Sayfa AVM Beylikdüzü Migros AVM’den 20. yıl sürprizi

Beylikdüzü Migros AVM’den 20. yıl sürprizi

Bu yıl 20. yılını kutlayan Beylikdüzü Migros AVM, misafirlerine birbirinden değerli hediyeler kazandırmaya devam ediyor. 24 Nisan-27 Ağustos tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM’den alışveriş yapacak olan herkes 2017 model Mercedes Benz C180 Comfort markalı otomobil, iPad Air 2 veya iPhone 7 kazanma fırsatı yakalayacak.

Beylikdüzü Migros AVM, 20. yılına özel hazırladığı sürprizlere bir yenisini daha ekledi. 40 bin metrekarelik kiralanabilir alanda yer alan 125 mağaza ile 20 yıldır misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayan Beylikdüzü Migros AVM, düzenlediği etkinliklere her geçen gün bir yenisini ekliyor.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Beylikdüzü Migros AVM, 20. yılına özel düzenlediği kampanya ile ziyaretçilerine sürpriz hediyeler kazandıracak. 24 Nisan 2017 tarihinde başlayacak ve 27 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek yeni kampanya ile Beylikdüzü Migros AVM, bir talihli ziyaretçisini otomobil sahibi yapacak. 2017 model Mercedes Benz C180 Comfort markalı otomobili kazanacak 1 talihlinin yanı sıra, 2 kişi iPad Air 2, 2 ziyaretçi ise iPhone 7 kazanacak.

Her 100 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı

Birbirinden değerli 5 ödülü kazanma şansını yakalamak için ise Beylikdüzü Migros AVM’de yer alan mağazalardan en az 100 TL’lik alışveriş yapmak yeterli olacak. Ziyaretçiler 24 Nisan – 27 Ağustos tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM’de yapacakları her 100 TL’lik alışverişte bir çekiliş hakkı kazanacak.

Kazananlar 8 Eylül’de belli olacak

Kampanyaya katılarak sürpriz hediyeler kazanmak isteyen ziyaretçilerin, alışveriş yaptıkları fatura veya fişleri AVM içerisinde bulunan kampanya kayıt alanına giderek ibraz etmeleri yeterli olacak. Kampanyanın çekilişi ise 5 Eylül’de noter huzurunda gerçekleştirildikten sonra 8 Eylül’de yazılı medyada duyurulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz