Ana Sayfa AVM Beylikdüzü Migros AVM, okula dönüş heyecanını uzaya taşıyor

Beylikdüzü Migros AVM, okula dönüş heyecanını uzaya taşıyor

Beylikdüzü Migros AVM, 8-9-10 Eylül tarihlerinde, öğrencilerin okula dönüş heyecanını uzayın büyüleyici atmosferine taşıyacak. Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan planetaryum uzay sinema çadırı etkinliği ile çocuklar, unutulmaz anlar yaşayarak, uzayın sırlarını keşfedecek.

20 yılı aşkın tecrübesiyle alışveriş merkezi sektörünün öncü firmalarından olan ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Beylikdüzü Migros AVM, okullar açılacağı için heyecanlı olan aileler ve çocukları için eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

8-9-10 Eylül tarihlerinde, uzay meraklıları için muhteşem bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanan Beylikdüzü Migros AVM, planetaryum uzay sinema çadırı ile çocukları ve gençleri uzayın sırlarıyla buluşturacak. 4-14 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanan etkinlik kapsamında, yaş gruplarına özel kısa süreli uzay temalı film gösterimleri gerçekleşecek. Etkinlikte 4-6 yaş arası çocuklar için gösterimler 13.30 ve 16.30’da, 7-9 yaş arası çocuklar için 14.30 ve 17.30’da, 10-14 yaş arası gençler için ise 15.30’da yapılacak.

Planetaryum uzay sinema çadırı etkinliği, çocuklara eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunma fırsatı sunmasının yanı sıra onların bilim ve uzay sevgisini de destekleyecek. Ücretsiz olan etkinlikte öğrenciler, uzayın büyüleyici ve renkli atmosferinde evrenin sırlarını keşfederken hem eğlenecek hem öğrenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz