Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Bayram, Optimum Spor Festivali ile kutlandı

Bayram, Optimum Spor Festivali ile kutlandı

Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ev sahipliği yaptığı Spor Festivali, her yaştan spor tutkunlarını bir araya getirdi. Heyecan dolu yarışmaların gerçekleştirildiği etkinliğe katılanlar, danslarla bayramın tadını çıkardı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Optimum’da, çeşitli spor aktiviteleriyle festival tadında kutlandı. Spor ürünleri ile sektörün lider markaları arasında yer alan Decathlon’un düzenlediği etkinlikte katılımcılar masa tenisi, şınav çekme gibi yarışmalarla kıyasıya mücadele etti.

Heyecan dolu yarışmalar sonunda; masa tenisi birincisine raket ve top, şınav birincisine dumbell, basketbol şut atma birincisine basketbol topu, bisiklet yarışının birincisine ise su matarası hediye edildi.

Yarışmaların ardından, ziyaretçilerden büyük ilgi gören dans gösterisi başladı. Decathlon mağazası çalışanlarının, La Noche Dans Akademisi grubu ile birlikte sunduğu gösteriye, kendilerini müziğin ritmine kaptıran ziyaretçiler de eşlik etti.

Spor Festivali’nde son olarak MACFit Spor Salonu, ziyaretçilere yüksek tempoda bisiklet sürdürdü. Yağ ve kilo oranlarının da ölçüldüğü etkinliğe, her yaş grubundan yoğun katılım oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz