Ana Sayfa İNDEKS Akbatı AVYM ‘Bayrak Sizsiniz’

‘Bayrak Sizsiniz’

Akbatı AVYM’de 18 Ekim’de başlayıp 5 Kasım tarihine kadar sürecek ‘Bayrak Sizsiniz’ projesi ile bu yıl da binlerce kişiyi bir araya getiriyor.

Akiş kuruluşu olan Akbatı AVYM, Cumhuriyet Bayramı’na özel, geçtiğimiz yıl başlattığı Türkiye’de ilk defa bir alışveriş merkezinin sahiplendiği ve yürüttüğü ‘Bayrak Sizsiniz’ projesine bu yıl da devam ediyor.

5 Kasım tarihine kadar devam edecek ‘Bayrak Sizsiniz’ projesine destek veren ziyaretçilerin Akbatı’da kurulacak kırmızı platformun önünde çekilecek fotoğraflarından Türk Bayrağı oluşturulacak.

Cumhuriyetin 92’inci yılını birlik ve beraberlik” mesajıyla kutlamayı amaç edinen ‘Bayrak Sizsiniz’ projesinde binlerce kişinin fotoğraflarından oluşacak dev Türk Bayrağı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü itibariyle Akbatı AVYM’de sergilenecek.

Etkinlikle ilgili duyurular, Akbatı Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edilebilecek. Ayrıca ziyaretçiler Instagram’da Akbatı sayfasını beğenerek #bayraksizsiniz hashtag’i ile fotoğraflarını paylaşarak sürpriz hediyeler de kazanabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz