Ana Sayfa AVM Barbie, ÖzdilekPark’ta hayranlarını bekliyor

Barbie, ÖzdilekPark’ta hayranlarını bekliyor

Çocukların hayallerini süsleyen Toyyzshop şimdi de minikleri hayallerindeki kahramanlarla buluşturmaya hazırlanıyor. Barbie’nin yeni filminin gösterime girmesiyle Toyyzshop, 20 Şubat Cumartesi günü 13.00-19.00 saatleri arasında ÖzdilekPark İstanbul mağazasında minikleri Barbie kızı ile bir araya getirecek.

Barbie, Monster High, Hot Wheels, Cars, Fisher Price, gibi çocukların vazgeçilmez oyuncaklarını bünyesinde bulunduran Mattel, Barbie’nin maceralarını yeni filmiyle bir kez daha çocuklarla buluşturuyor. Barbie, şimdi yeni filmi ‘Barbie ve Ajanlar Gizli Görevde’ ile heyecan dolu bir maceraya atılıyor. Yeni filminde dünya çapında bir gizli ajan olan Barbie, değerli mücevheri çalan hırsız kedi kızı yenmeye çalışıyor. Bu macerada Barbie’ye ajan arkadaşları Renee ve Teresa yardımcı oluyor.

Barbie’nin yeni filmi 20 Şubat Cumartesi günü saat 10.00’da ÖzdilekPark İstanbul Cinetime sinemalarında yapılacak özel gösterimiyle minik izleyicilerle buluşacak. Özel gösterim öncesi birçok sürpriz etkinlik hazırlayan Toyzz Shop, 13.00-19.00 saatleri arasında çocuk hayranlarını ÖzdilekPark İstanbul mağazasında hayallerindeki Barbie ile bir araya getirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz