Ana Sayfa İNDEKS Aydınlı Grup Aydınlı Grup tedarikçileriyle buluştu

Aydınlı Grup tedarikçileriyle buluştu

Geçtiğimiz yıl Aydınlı Grup tarafından hayata geçirilen ve gelenekselleşen “Tedarik Zinciri Buluşmaları”nın 2’ncisi Hilton Convention Center’da düzenlendi. “Stratejiden Gerçeğe” konsepti ile gerçekleşen ve Aydınlı Grup’un tüm tedarikçilerini bir araya getiren buluşmada 2015 yılı değerlendirmeleri yapılarak, gelecek vizyonu paylaşıldı.

Dünya modasına yön veren Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markalarının sahibi ya da lisansörü konumunda olan Aydınlı Grup, tüm tedarikçileri ve çözüm ortakları ile bu yıl 2’ncisi düzenlenen “Tedarik Zinciri Buluşmaları”nda bir araya geldi. Aydınlı Grup Yönetimi, müşteri odaklı yatay organizasyonunun oluşturduğu sinerji içinde, yurt içindeki ve yurt dışındaki çözüm ortakları ile Aydınlı’nın geleceğini değerlendirdi. Aydınlı Grup bünyesindeki markaların dünden bugüne gelişimlerinin de aktarıldığı toplantı, 2015 yılı değerlendirmelerini de içerdi.

Aydınlı’nın gelecek planları ve stratejik yaklaşımları geleceğe tutulan bir projeksiyon olarak da tüm tedarikçileri heyecanlandırırken; birçok farklı konunun işlendiği toplantı, geçen sene olduğu gibi bu sene de MC Mustafa Özben’in sunumlarıyla da keyifli anlara sahne oldu.

Yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 500 iş ortağının katılımıyla gerçekleşen ve Aydınlı Grup Kurucusu ve Danışma Kurulu Başkanı Mustafa Şevki Kavurmacı’nın açılış konuşması ile başlayan toplantı, Genel Müdür Levent Özkan ve Genel Müdür Osman Şentürk’ün birlikte gerçekleştirdikleri keyifli ve interaktif sunum ile devam etti. Tedarikçi portalı, “Önce İnsan” ilkesi ile oluşturulan Sosyal Uygunluk Politikası öne çıkan gündemler oldu. Ayrıca kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan çalışma sistemi ve dünya standartlarında yapılanan yaklaşımıyla, müşterilerini en güvenli ürünlerle buluşturmak konusunda son derece özenli olan Aydınlı Grup’un Laboratuvarı’nda yapılan fiziksel ve boyutsal değişim testleri, ekolojik testler konusunda da tedarikçiler bilgilendirildi.

Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. baş tasarımcıları ile tedarikçiler için stil günü ve aile günü etkinliklerinden de bahsedilen toplantıda, gelecek sene buluşmasının tarihi de açıklandı. Toplantı, kıdem, termin performansı, kalite gibi kategorilerde belirlenen ödül töreni ile sonlanırken bu yıl ilk kez bir tedarikçi de onur ödülü aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz