Ana Sayfa AVM Arzu Kaprol, Next Level’daydı

Arzu Kaprol, Next Level’daydı

Ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol, Next Level söyleşisine katılarak modaseverlerin sorularını yanıtladı. Kaprol, asıl yeteneğin hayal gücü olduğuna vurgu yaptı.

Arzu Kaprol moda ve stil sahibi olmak üzerine merak edilenleri anlattı. Ünlü moda tasarımcısı Kaprol Next Level’da gerçekleştirdiği söyleşide geleceğin modasına vurgu yaptı. Akıllı teknoloji ile tasarlanan ceketinden bahseden Arzu Kaprol, “ Her disiplindeki tasarımcının bir ‘iyileştiriciliği’ olabilir. Teknoloji ve tekstil muazzam bir şekilde değişiyor. Her değişim biraz korkutucu ama aynı zamanda heyecan verici” dedi. Markasının harika pantolonlar ürettiğini ileten Kaprol, geleceğin modası ile ilgili bilgiler verdi. Mercan Dede ile gerçekleştirdiği hologram defilesinin özelliklerini anlatan Kaprol, teknolojinin moda üzerindeki etkilerini anlattı. “Duygusal olarak ne kadar güçlüysek o kadar az renge ihtiyacımız var” diyen ünlü moda tasarımcısı, kıyafetlerin üzerimizde taşıdığımız bizi yansıtan bize iyi gelen en önemli parçamız olduğunu iletti.

Next Level söyleşisine katılan ziyaretçilerin sorularını yanıtlayan ünlü moda tasarımcısı Kaprol, 21 yaşında başladığı kariyeri ile ilgili “ Ödül parası ile başladığım bu yolda cahil cesareti ile birçok şey yaptığımı itiraf edebilirim. Farkında olmadan endişelerimle yaptığım şeyler beni bugünlere getirdi” dedi.

Moda tasarımı eğitimi alan öğrencilerin de sorularını yanıtlayan Kaprol, çizebilmenin bir yetenek olmadığını, asıl yeteneğin hayal kurmak olduğunun altını çizdi. Güzel Sanatlar Fakültesi’nde hayal edilenleri kağıda dökebilmeyi öğrettiklerini ileten Kaprol, bir şeyler üretmeye devam etmemiz gerektiğini vurguladı.

Next Level’da bulunan mağazasında kişiye özel stil önerileri ile devam eden etkinlikte Arzu Kaprol, davete katılan isimler ile yakından ilgilendi. Mağaza içerisinde yeni sezon parçalarını deneyen katılımcılara ünlü modacı ile yakından sohbet etme imkanına sahip oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz