Ana Sayfa Gündem Under Armour’ın Türkiye’deki mağaza sayısı 18’e ulaştı

Under Armour’ın Türkiye’deki mağaza sayısı 18’e ulaştı

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Türkiye’deki büyümesine 2 yeni İstanbul mağazası ile devam ediyor. Under Armour, Ağustos ayı boyunca Emaar Square Mall ve Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarının kapılarını açtı.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, büyüme stratejisi çerçevesinde, İstanbul’da açtığı Zorlu AVM, Akasya AVM, D-GYM Etiler, Mall of İstanbul AVM, Kanyon AVM, Viaport AVM, Brandium AVM, Buyaka AVM ve İstinyepark AVM mağazalarının ardından açtığı 2 yeni mağaza ile, İstanbul’daki mağaza sayısını 11’ye, Türkiye’deki mağaza sayısını ise 18’e çıkarttı.

27 Ağustos’ta Emaar Square Mall’da ve 29 Ağustos’ta Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde spor tutkunları ile buluşan Under Armour, antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan marka, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.

Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü görevini üstlenen Aydın Kanatlı, yeni mağaza yatırımları ile ilgili olarak; “Under Armour, agresif ve inatçı; mevcut düzene meydan okuyan bir kimliğe sahip ve sizin yapabileceğinizin en iyisini yapabilmeniz için çalışıyor. Biz de marka vizyonumuz ve felsefemiz çerçevesinde Türkiye’deki yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Bu yıl sonuna kadar açmayı hedeflediğimiz lokasyonların yanı sıra önümüzdeki yılda da farklı illerde, yeni mağazalarımızla spor tutkunları ile buluşacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz