Ana Sayfa Gündem Under Armour, Ankara’da 3 mağaza açıyor

Under Armour, Ankara’da 3 mağaza açıyor

Global performans spor giyim markası Under Armour, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Under Armour, İstanbul ve İzmir’den sonra Ankara’da 3 mağaza açıyor.

 

Under Armour, büyüme stratejisi çerçevesinde açtığı İstanbul Akasya AVM, İstinye Park AVM, Zorlu AVM ve İzmir Point Bornova AVM’deki mağazalarının ardından, 2016 Eylül ayının sonuna kadar Ankara’da 3 mağaza açarak Türkiye yatırımını büyütüyor. En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturan marka, Ankara’daki ilk mağazasını 26 Ağustos Cuma günü Kent Park AVM’de açtı.

Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, Türkiye’deki yatırımları ile istihdam yaratmaya devam ediyor. Under Armour, 2016 Eylül ayının sonuna kadar Ankara’da Kent Park AVM, Armada AVM ve Next Level AVM mağazalarını açarak Ankara’ya üç mağaza ile birden giriyor.

Marka vizyonu, ‘Tutku ve bitmek bilmeyen inovasyon aşkıyla tüm sporcuları daha iyi bir noktaya taşımak’ olan Under Armour’ın marka felsefesi ise tamamen enerji ve tutku üzerine kurulu… Under Armour, agresif ve inatçı; mevcut düzene meydan okuyan bir kimliğe sahip ve sizin yapabileceğinizin en iyisini yapabilmeniz için çalışıyor.

Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan marka, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.

Under Armour Türkiye’nin hedefi, her sene 10 mağaza

Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü görevini üstlenen Aydın Kanatlı, “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde 2016 yılı sonuna kadar 9 mağaza açıyoruz ve her sene ortalama 10 mağaza ile yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. Under Armour Türkiye olarak müşterilerimize benzersiz ürünler ve farklı bir alışveriş deneyimi sunacağımız için oldukça heyecanlıyız” diye konuştu.

Doğuş Perakende Grubu ortaklığında ülkemize gelen marka, hızlı büyüyerek Türkiye’deki varlığını genişletmeyi ve bütün sporculara ulaşmayı planlıyor.

Under Armour’ın dünya çapında ‘yol arkadaşı’ olduğu bazı sporcular arasında dünyanın en ünlü NBA yıldızlarından MVP Stephen Curry, olimpiyatlarda en çok madalya kazanan yüzücü unvanının sahibi Michael Phelps ve dünyanın en iyi tenis oyuncularından iki kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz