Ana Sayfa Marka-Mağaza Armani Casa Maçka’da açıldı

Armani Casa Maçka’da açıldı

Lüks mobilya sektörünün önemli oyuncularından Armani Casa, Maçka’da ilk butik mağazasını açtı.

Giorgio Armani, İstanbul Maçka’da ilk butik Armani Casa mağazasını açtı. Toplam 218 metrekarelik, iki katlı mağazada özenle seçilmiş malzeme, renk ve formlardan oluşan mobilya, aksesuar ve kumaşlar, yaratıcı ve parlak, yumuşak geçişli bir atmosferde sergileniyor.

Mekanda tüm görüş alanının etrafında çevresi ile birlikte ürünlerin gruplaştırılarak sergilenmesi için özel olarak tasarlanmış paneller bulunuyor. Bu paneller, iki tarafında bronz renkli, çizgili polikarbondan, ince ve parlak metal yapılı iki parçadan oluşuyor. Aksesuarlar için tasarlanan sergileme sistemi ise, parlak siyah lake ile kaplanmış, tam uzunluklarda direklerle desteklenmiş, net cam raflardan tasarlanmış. Farklı sergileme alanlarını belirlemek için ise mevcut zemin ile birleşiminde parlak siyah yansıtıcı alüminyum yerleştirilmiş.

Kuruluşundan bu yana 15 yılı aşkın süredir Armani Casa, lüks mobilya sektöründe dünya lideri durumunda. Kelime olarak stil ve zarafet, Giorgio Armani’nin sıcak, ahenkli, son derece rahat ve sofistike cenneti yaşayan hayallerinden kaynaklanıyor. 2003 yılından bu yana, Armani Casa İç mimari Tasarım Stüdyosu, özel müşterilerine ve gayrimenkul müşterilerine eksiksiz iç mekan tasarım hizmetleri sağlıyor. Giorgio Armani’nin sanatsal yönlendirmesi ile yapılan stüdyo çalışmaları, özenli mimari araştırmaların sonucunu ve projenin kültürel, coğrafi ve mimari bağlamı üzerine kapsamlı bir çalışmanın ürünü olan yaratıcı çözümlerin geliştirilmesini içeriyor. Bireysel tasarımlar ise müşterinin kişisel özellikleri ve estetik değerleri göz önüne alınarak geliştiriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz