Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM Önce ArenaPark’a sonra okula

Önce ArenaPark’a sonra okula

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi düzenlediği kampanya ile okulların açılmasına sayılı günler kala hem çocukların hem de ailelerin hayatını kolaylaştırıyor. 16 Eylül’de başlayıp 18 Eylül’e kadar devam edecek olan kampanya kapsamında ArenaPark’tan tek seferde 75 lira ve üzerinde alışveriş yapanlara içerisinde defterden kaleme, cetvelden silgiye her çeşit ürünün bulunduğu kırtasiye seti hediye ediliyor

Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark, okul alışverişine çıkan ziyaretçilerine harcarken kazanmanın keyfini yaşatıyor. 16 Eylül’de başlayıp 18 Eylül’e kadar sürecek olan kampanya zengin ürün çeşidi ve uygun fiyatlarıyla okul alışverişinin vazgeçilmez adresi haline geliyor. “Önce ArenaPark’a sonra okula” adını taşıyan kampanya kapsamında ArenaPark’ta bulunan mağaza ve standlardan tek seferde 75 lira ve üzerinde alışveriş yapanlara içerisinde defterden kaleme, cetvelden silgiye her öğrencinin ihtiyacı olan kırtasiye seti hediye ediliyor.

Okula dönüş heyecanı

Düzenledikleri kampanya ile öğrencilerin okul heyecanına ortak olmak istediklerini söyleyen ArenaPark Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Mağazalarımızda sunduğumuz bol çeşit ve uygun fiyatla da ailelerin hayatını kolaylaştırmaya amaçladık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz