Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM ArenaPark, tüm kadınları atölye çalışmasına bekliyor

ArenaPark, tüm kadınları atölye çalışmasına bekliyor

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm kadınları atölye çalışmaları ile hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. Halk Eğitim Merkezi Hocaları tarafından ücretsiz eğitim alacak olan kadınlara sekiz farklı branşta atölye çalışması gösterilecek. 12.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılacak bu etkinliğe her yaş grubundan kadınların katılması bekleniyor.

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlik düzenliyor. Halk Eğitim Merkezi öğretmenleriyle sekiz farklı branşta düzenlenecek etkinliğe her yaş grubundan kadınların katılması bekleniyor. Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırlanan bu etkinlikte ücretsiz eğitim verecek olan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 12.00 ile 18.00 saatleri arasında tüm kadınları 8 Mart 2016, Salı günü atölyesine davet ediyor. Ebru sanatı, çini boyama, tezhip, resim ve iğne oyası çalışmaları konusunda Halk Eğitim Merkezi hocaları tarafından eğitim alacak olan kadınlar, ayrıca takı tasarımı, ahşap boyama ve ahşap yapımı dersleri de alabilecek.

Atölye çalışmaları, ArenaPark Alt Çarşı’da etkinlik alanında yapılacak. Ayrıca atölye çalışmasına katılan tüm kadın ziyaretçilere yetişkin boyama kitabı da hediye edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz