Ana Sayfa İNDEKS Airport AVM Arel öğrencilerinin sergisi Airport Outlet Center’da

Arel öğrencilerinin sergisi Airport Outlet Center’da

Airport Outlet Center, İstanbul Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İç Mimarlık bölümleri öğrenci projelerinin yer aldığı sergiye ev sahipliği yapacak.

İstanbul Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İç Mimarlık bölümleri öğrenci projelerinin yer aldığı sergi, Airport Outlet Center Alışveriş Merkezi’nde 22 Nisan – 8 Mayıs 2016 tarihleri arasında sanatseverler buluşuyor.

Serginin açılışını, 22 Nisan Cuma Günü, Saat: 15.00’te İstanbul Arel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Çivi, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Ahmet Öner Gezgin ve İç Mimarlık Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hayal Meriç gerçekleştirecek.

İç mimarlık bölümü öğrencileri atık malzemeler ile tasarladıkları koltuk, oturma grupları, sehpa ve aydınlatmalar ile minik yaşamsal alanlar oluşturdukları projeleri ile yer alırken, Güzel Sanatlar Fakültesi, Moda ve Tekstil Tasarımı öğrencileri birbirinden farklı tarzda ve renkte kıyafetlerle çalışmalarını mankenler üzerinde sergileyecek.

Airport Outlet Center’da iki hafta boyunca sergilenecek projelerin yanı sıra AVM ziyaretçilerine ücretsiz olarak “Ebru Sanatı” workshop çalışması da yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz