Ana Sayfa Marka-Mağaza Apparel, Galata’da

Apparel, Galata’da

Serdar-ı Ekrem Galata’nın yeni mağazası Apparel, tasarım seçkisi ile zamansız bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. İlham ve keşif durağı, hikayesi ile yaşayan konseptleri bir araya getiriyor.

Kendi tarzını yaratan özgür ruhlulara ilham veren Apparel, Stance, Herschel, Rains, RVLT, Vans, Komono, Kanken gibi markaları bünyesinde bulunduruyor. Apparel, “Urban Culture” sloganıyla günümüz şehir hayatında ihtiyacımız olan farklı, kaliteli ve erişebilir fiyattaki ürünleri bize samimi bir atmosferde sunarak yeni bir alışveriş deneyimi oluşturmayı hedefliyor.

Mağazanın kültürünü besleyen markalar arasında bulunanlar:

Zamansızlığın sembolü Herschel
Herschel Supply Co. 2009 yılında iki kardeş tarafından kuruldu. Adını ise 3 jenerasyon boyunca ailelerinin yaşadığı küçük kasabadan alıyor. Kanada asıllı marka, tasarım iç güdüsüyle kaliteli, global aksesuarlar üretiyor. Amacı detaylarda incelik yakalayarak, zamansız ürünler yaratmak.

Akım yaratan çoraplar: Stance
Sokaklar, müzik, spor, hareket, hız ve başkaldırı… Stance ilhamını hayatın temelinden alarak birbirinden renkli ve ikonik çoraplar üretiyor. Stance, kendine özgü ve adeta bir sanatsal akım yaratan tasarımlarıyla sporcuların ve sanatçıların dikkatini çekiyor. Yaratıcı köklere ve teknolojik yeniliklere durmaksızın odaklanan Stance, 40’dan fazla ülkede, farklı olmaya cesaret edebilenler için var olmaya devam ediyor.

İskandinav esinti Rains 
Danimarka asıllı Rains, değişken hava ile nasıl baş edeceğini merak edenlere modern çizgilere sahip kıyafet ve aksesuarlar sunuyor. Sürekli değişen Danimarka havasına 2012’den beri kafa tutan Rains, minimal tasarımları ile kullanıcılarını her türlü hava koşuluna hazır olmaya davet ediyor. “Come rain, come shine.”

Özgürlük ilhamlı Native Shoes
Kanada asıllı Native Shoes ayakkabı markası mutluluk yaratmak ve hayatları aydınlatmak için çalışıyor. 2009 yılında kurulan marka en iyi teknolojiyi, ikonik ve casual silüetler ile kombinleyerek “future classic” yani geleceğin klasiklerini yaratma fikri ile yola çıkıyor. Sonuç ise dünya genelinde 45’ten fazla ülkeye dağıtılan hafif ve geleceğe yönelik erkek, kadın ve çocuk ayakkabıları. Native yenilikçi, yaratıcı ve hepsinin ötesinde hafif ürünler üretiyor.

Az ve öz RVLT.
Çağdaş sokak modası markası RVLT, ilhamını high fashion, grafik tasarımlar, sanat ve sub-culture çevrelerinden alıyor. Dünya genelinde 800’ün üzerinde mağazada satışı bulunan marka, ilk günden itibaren eğlenceli, yenilikçi ve amacına sadık tavrını koruyor. Sadakat ve dürüstlüğe inanan RVLT, az ve öz ürün portföyü ile sabırlı bir tavır takınıyor ve iyi şeylerin beklemeyi bilenler için geleceğini vurguluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz