Ana Sayfa İNDEKS Banu Noyan Anthony Delon İstanbul’a hayran kaldı

Anthony Delon İstanbul’a hayran kaldı

Dünyaca ünlü aktör Alain Delon’un oğlu Anthony Delon Ahmet San’ın davetlisi olarak Türkiye’ye geldi. İstanbul’a hayran kalan Anthony Delon, “İstanbul çok büyük ve görkemli bir şehir. Türkiye’de defile yapacağım” dedi.

Les Ottomans Hotel’de düzenlenen yemeğe katılan Anthony Delon, İstanbul ve boğaza hayran kaldığını söyledi. “İstanbul çok büyük ve görkemli bir şehir. İnanılmaz bir atmosferi var. Hayran kaldım. Artık sık sık boğazı ziyaret edeceğim” dedi.

Paris’te bir deri atölyesi kurarak tekstil işine giren Anthony Delon, Türkiye’de büyük bir defile yaparak tasarımlarını tanıtacağını söyledi.

Türklerin deri işçiliği konusunda çok başarılı olduğunu dile getiren Anthony Delon, “Paris’teki atölyemde çalışanların çoğu Türk. Bu konuda çok başarılılar. Onlara çok güveniyorum. Tasarımlarım Vintage ağırlıklı. Türkiye’de büyük bir defileyle tanıtım yapmayı düşünüyorum” dedi.

Künefe ve Yoğurtlu Kebap yiyen ünlü aktör, “Türk yemeklerine hayran kaldım. Burada bir hafta kalsam kilo alırım. Nefis tatlarınız var. Paris’e künefe götüreceğim” dedi.

Basın mensuplarının yer aldığı yemeğe katılanlar arasında başarılı organizatör ve koreograf Banu Noyan da vardı. Anthony Delon, Türkiye’de en önemli defilelere imza atan Banu Noyan’dan bu konuda bilgi aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz