Ana Sayfa İNDEKS Anpa-Gross Anpa Gross Neomarin AVM şubesi büyük izdihamla açıldı

Anpa Gross Neomarin AVM şubesi büyük izdihamla açıldı

Anpa Gross, Neomarin AVM şubesi büyük bir izdihamla açıldı. Anpa Gross Marka ve Yatırım Direktörü & Danışmanı Fatma Bozdağ, 30 yıllık toptancılık tecrübesine sahip olduklarını belirterek, “Anpa Gross olarak hedefimiz, başta büyük şehirler olmak üzere Türkiye’de ulaşılabilir 30 mağaza açmak” diye konuştu.

Anpa Gross, 5. şubesinin kapılarını Neomarin AVM’de açtı. Market açılışında sabahın erken saatlerinde AVM’nin kapısında uzun kuyruklar oluştu. Kampanyaları duyan ve indirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar, Anpa Gross Neomarin AVM şubesine adeta akın etti.

5’inci şubesini, toplam sosyal alan ve depo alanları dahil 10 bin metrekarelik alanda 40 bin çeşit ürünü Pendiklilerle buluşturan Anpa Gross, profesyonel çalışanlarıyla doğru maliyetler belirleyip ekonomik alışveriş imkanı sunuyor. Anpa Gross Neomarin Şubesi, açılışa özel fiyatları da tüketicileriyle buluşturdu.

Tüketiciler akın etti

Anpa Gross 10 bin üründe fiyatları sabitledi. Anpa Gross’un yeni şubesini Pendik Neomarin AVM’de açmasıyla birlikte bölgede alışveriş anlayışı tamamen değişti. Rekabetin büyüdüğü market sektöründe Anpa Gross, enflasyonla mücadelede halkın yanında yer alarak büyük bir başarıya imza attı. 40 bin çeşit üründeki dev indirimler bölge halkını da son derece sevindirdi.

“Tüketiciyi minimum maliyetlerle buluşturuyoruz”

Anpa Gross Marka ve Yatırım Direktörü & Danışmanı Fatma Bozdağ, şube sayılarının Neomarin AVM’de ile birlikte 5’e, istihdam sayısının ise bin 500’e ulaştığını söyledi. Bozdağ, açılışta yaptığı konuşmada, 30 yıllık toptancılık tecrübesine sahip olduklarını, son 5 yıldır pazar payının da perakendeye yönelmesiyle birlikte, toptan fiyatına perakende konseptiyle hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

Fatma Bozdağ, “Türkiye’nin metrekare verimliliği açısından en verimli ve iyi mağazalarına sahibiz. Minimum maliyetlerle tüketiciyi buluşturuyoruz. 40 bin ürün çeşidine sahibiz, 360 gün indirim ve kampanyalarımıza devam edeceğiz. Metrekare verimliliği olarak Türkiye’de 1 numarayız, kaliteli ürünleri hesaplı satış politikasıyla Türkiye’de zirvede yer alıyoruz. Türkiye’de enflasyonla mücadelede tüketicinin yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi.

“Hedefimiz Türkiye’de 30 mağazaya ulaşmak”
Fatma Bozdağ, sözlerine şöyle devam etti: “Bizi farklı kılan yanımız, piyasa şartlarında tüketicilerin, yaptığı sepet alışverişlerin aynı ürünlerde minimum yüzde 25, aktivite kampanya dönemlerinde ise yüzde 40 indirime sahip olması. Bu da bizi tüketicilerin gözünde farkı kılıyor. Anpa Gross olarak hedefimiz, başta büyük şehirler olmak üzere Türkiye’de ulaşılabilir 30 mağaza açmak” diye konuştu.

Anpa Gross büyümeye devam ediyor
Perakende sektörüne Beylikdüzü’nde 5 bin metrekarelik kapalı alana sahip mağazasıyla adım atan Anpa Gross, 2. şubesini 14 bin metrekarelik 212 Power Outlet AVM’de açtı. 2020 Temmuz ayında hizmete açtığı Mega AVM mağazasıyla 15 bin metrekarelik kapalı alanı ile bölgenin en geniş hacimli perakende mağazaları arasında yer alan Anpa Gross, müşterilerinden gelen Anadolu Yakası’nda şube talebini Şubat 2021’d 15 bin metrekarelik Anpa Gross Kartal şubesini açarak karşıladı. Anpa Gross bugün toplam 60 bin metrekarelik alışveriş alanı ile toptan fiyatına perakende satış fırsatlarını, Neomarin AVM’de açtığı 5. şubesiyle devam ettiriyor.

Kaliteli ürünler hesaplı fiyata
40 bin ürün çeşidine sahip dev market zinciri, 360 gün indirim ve kampanyalarına devam ediyor. Grup, tüm marketlerinde olduğu gibi yeni mağazasında da toptan fiyatın altında perakende gıda malzemesini tüketicilerle bir araya getiriyor. Metrekare verimliliği olarak Türkiye’de 1 numara olan Anpa Gross, kaliteli ürünleri hesaplı satış politikasıyla Türkiye’de zirvede yer alıyor. Faaliyet gösterdiği perakende alışveriş sektöründe, takip edilen ve aranılan, sürekli gelişmeyi ilke edinen ve yenilikleri takip eden bir firma olan Anpa Gross, ülkemizin ve sektörün gelişimine katma değer kazandırıp, müşterilerinin bölgesindeki ilk tercihi olabilmeyi ve kaliteyi sürdürülebilir kılmayı hedefliyor. Zincir marketler arasında yıl boyunca yaptığı indirim kampanyaları ve kaliteli ürünleri hesaplı satış politikasıyla Türkiye’de enflasyonla mücadelede tüketicinin yanında yer alan Anpa Gross Marketler Zinciri, 1 yıl boyunca devam edecek indirim kampanyaları ve toptan fiyatına perakende satışlar ile halkın yanında olmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz