Ana Sayfa İNDEKS Ankamall AVM ANKAmall’de yaz boyu indirimli sinema keyfi

ANKAmall’de yaz boyu indirimli sinema keyfi

ANKAmall’da her çarşamba indirimli sinema keyfi, yaz boyunca sürecek.

Yaz tatili süresince tatile gitmeyip Ankara’da kalanlar için çeşitli aktiviteler sunan ANKAmall, sinemaseverlerin de öncelikli adresi oluyor. Cinemaximum’da gösterimler her çarşamba indirimli.

Tüketimde kalite ve çeşitliliğin farklı yaşamsal ihtiyaçlarla bir arada sunulduğu, bireysel, sosyal ve kültürel boyutları zengin, enerjisi yüksek ve rafine yaşama alanları temelinde yeni bir yaşam tarzı ortaya çıkaran ANKAmall, kültürel ve sanatsal faaliyetlere desteğini hız kesmeden sürdürüyor, sanatseverlerin de öncelikli adresi oluyor.

Sevilen filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum ANKAmall, Ankara’nın ilk ve tek LG IMAX salonuyla da bugüne dek yaratılmış “gerçeğe en yakın” 3 boyutlu sinema teknolojisi ile etkileyici bir film deneyimi sunuyor. IMAX teknolojisi, gerçek hayattakinden daha büyük kristal niteliğindeki 3 boyutlu görüntüsü ve özel dijital ses sistemi ile standart bir sinema salonunda film izlemekten çok daha üstün bir deneyim yaşatıyor.

Yerli ve yabancı film severlerin öncelikli adresi olan Cinemaximum ANKAmall’da Örümcek Adam: Eve Dönüş’ten Wonder Woman’a kadar geniş bir film yelpazesi var. Yaz boyunca devam edecek olan indirimli sinema keyfi Eylül ayına kadar sürecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz