Ana Sayfa Gündem Anadolu Yakası’nın en görkemli 5M Migros’u Meydan İstanbul AVM’de açıldı

Anadolu Yakası’nın en görkemli 5M Migros’u Meydan İstanbul AVM’de açıldı

Türk perakende sektörünün öncü markası Migros bünyesindeki yeni 5M Migros mağazası, Türkiye’nin en büyük açık alışveriş merkezi olan Meydan İstanbul AVM’de açıldı. Meydan İstanbul 5M Migros genişletilen ürün ve marka çeşidinin yanı sıra ilk kez uygulanan elektronik teşhir stantları ile dikkat çekiyor

30 binin üzeri ürün çeşidiyle hizmet verecek olan Meydan İstanbul 5M Migros’ta, özel kategori dünyaları oluşturuldu. Migros’un Taze Dünyasına ilave olarak farklı tasarımıyla dikkat çeken Anne – Bebek kategorisi ilk defa müşterilerin beğenisine sunuldu. Mağazanın kişisel bakım bölümünde ise müşterilerden gelen yorumlar doğrultusunda kozmetik alanı daha geniş ve renkli kuruldu. Özel tasarımlarla atıştırmalık reyonu geliştirilen 5M Migros’un içerisinde aynı zamanda keyifli bir alışveriş molası sunan 5M Migros Cafe alanı bulunuyor. Yemek seçeneklerine ek olarak müşterilerin yanı başında, geleneksel yöntemlerle hazırlanıp pişirilen gözleme standı sunum alanında bir ilke imza atıyor.

15 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşen açılış törenine, Anadolu Grubu, Migros Ticaret A.Ş. ve Meydan İstanbul Yönetim kadrosu üst düzey yöneticileri katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz